Anında Cep Telefonu Faturası Ödeme ve Cep Telefonu Borcu Sorgulama

Elektrik
Su
Doğalgaz
Telekom
Cep Telefonu
TV Platform
İnternet Adsl
Diğer Ödemeler
Sorguda bulunan sonuç "2 Kurum"
Cep Telefonu
Turkcell
Cep Telefonu
Türk Telekom
Cep Telefonu
Vodafone

Faturalar uzun bir süredir internet üzerinden de ödenebilmektedir. Şubelerden farklı olarak, internet siteleri tarafından abonelere daha farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu sebeple sürekli olarak çeşitli platformlar, yeni özellikler kullanıma girmektedir.

Kredi Kartı ile Cep Telefonu Faturası Ödeme Kolaylığı

FaturaSmart tarafından üyelere çok çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Taksitle cep telefonu faturası ödeme hizmeti veren sistemde, ödemelerin tamamının taksitle yapılabilmesini mümkün kılmaktadır. Ayrıca tek tek taksitlendirmek yerine, tüm faturalar tek bir taksitte de birleştirilebilmektedir. Bir çok kullanıcı daha önce bireysel kredi alarak faturalarını ödüyorken, bugün telefon numarası bilgisi girip üyelik sözleşmesi kurallarını kabul ederek kolayca fatura sorgulama ve ödeme işlemini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

FaturaSmart’a üye olmadan 300’den fazla olan kurum aracılığı ile dilediğiniz kurum faturasını ve ödeme işlemini hizmet bedelleri dahilinde yapabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde ikamet eden kişiler de sistem üzerinden bölgelerine ait olan firmaların fatura ödemelerini yapabilmektedirler. Agdaş, Sepaş, İski, İsu, İzsu, İzgaz gibi firmaların tamamı FaturaSmart içerisinde fatura borç sorgulama servisleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Turkcell, Avea Türk Telekom kullanıcıları da telefon faturalarını sistemde ana sayfa içerisinden ilgili bölümü tıklayarak hızlı bir şekilde fatura borç ödeyebilmektedirler.

Bahsi geçen servis sağlayıcılar aracılığı ile sadece telefon faturaları değil, internet faturaları da ödenebilmektedir. Bir çok benzer sitede güvenlik kodundaki ilgili alanları doldurarak vakit kaybetmek yerine, sadece telefon fatura ödemek için cep telefonu bilgisi vermeniz yeterlidir.Ödeme işleminin yapılmasından önce cep telefonu borcu sorgulama seçeneği kullanılmaktadır. Yapılan sorgulama sonrasında mevcut borçların tamamı üyenin karşısına çıkarılmaktadır. Daha sonra istek doğrultusunda bu faturalar arasından herhangi birisi seçilerek, kredi kartı ile ödenebilmektedir. Kart ile yapılan işlemlerde de 9 aya kadar taksit seçeneği mevcuttur. Site üyeleri, bu avantajı diledikleri şekilde kullanabilmektedirler.

Taksitle Cep Telefonu Faturası Ödeme Servisi: FaturaSmart

FaturaSmart aracılığı ile faturaları tek tek ödemek şart değildir. Kurum seçimi yaptıktan sonra dilerseniz elektrik faturası, dilerseniz telefon numaram bölümünü doldurarak cep telefonu faturası ödemesi yapabilirsiniz. Üstelik "üye olun" ya da "giriş yapın" gibi baskılardan uzak olarak, online fatura ödeme işlemini ilgili alanları doldurduktan sonra faturanızı kredi kartlar ile taksitle ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilgili ödemeleri yaptıktan sonra "fatura öde" butonunu tıklamak olacaktır. Dilerseniz cep telefonu faturası, dilerseniz elektrik faturası ya da internet faturası gbi diğer ödemeler de sistemde yapılabilir.

Siteye üye olduktan sonra, ana sayfa üzerinde sepet bölümü kullanıma açılmaktadır. Web sitelerimiz içinde fatura ödeme alanında yer alan güvenlik kodundaki bilgiler girildikten sonra istenen miktarda fatura eklenebilmektedir. Sonrasında da toplam tutar üzerinden çeşitli kredi kartları kullanılarak ürün ve hizmetler için ödeme gerçekleştirilmektedir. Yapılan ödemeler tek çekim olarak yapılabileceği gibi, taksit ile de yapılabilmektedir. Bu seçenek, tamamen üyelerin inisiyatifine kalmış durumdadır.

Numaradan fatura sorgulama hizmetini kullanıcılarına sunan FaturaSmart, sağladığı diğer avantajlar ile de kısa süreler içerisinde geniş çevreler tarafından web sitelerimiz ve benzeri fatura ödeme sistemleri tercih edilmeye başlanmıştır. Turk Telekom mobil müşterileri site üzerinden telefon faturalarını ödeyebilecekleri gibi borç sorgulama işlemi ile internet faturaları da direkt olarak ödeyebilmektedirler. Telefon fatura ödeme sürecinde sadece telefon faturanızı değil, cep telefonu fatura ödemeleri dışındaki ödemeler de sepete ekleyerek hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Daha fazla soru için telefon numarası üzerinden ya da sıkça sorulan sorular üzerinden ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde nasıl yapabileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz.