Anında Doğalgaz Faturası Ödeme ve Doğalgaz Borcu Sorgulama

Elektrik
Su
Doğalgaz
Telekom
Cep Telefonu
TV Platform
İnternet Adsl
Diğer Ödemeler
Sorguda bulunan sonuç "2 Kurum"
Doğalgaz
İGDAŞ
Doğalgaz
İzmirgaz
Doğalgaz
AGDAŞ
Doğalgaz
Enerya Denizli Gaz
Doğalgaz
Gazdaş
Doğalgaz
Bursa Gaz
Doğalgaz
Toros Gaz
Doğalgaz
Udaş
Doğalgaz
Esgaz
Doğalgaz
Enerya Konya Gaz
Doğalgaz
Enerya Aydın Gaz
Doğalgaz
Aksa Doğalgaz Manisa
Doğalgaz
Kırgaz
Doğalgaz
Aksa Doğalgaz Afyon
Doğalgaz
Akmercan Batıkar
Doğalgaz
Kayserigaz
Doğalgaz
Samgaz Doğalgaz
Doğalgaz
Akmercan Delta
Doğalgaz
Akmercan Gepa
Doğalgaz
Akmercangaz Doğalgaz
Doğalgaz
Aksa Doğalgaz Malatya
Doğalgaz
Aksa Doğalgaz
Doğalgaz
Çordaş Doğalgaz
Doğalgaz
Kargaz
Doğalgaz
Olimpos Gaz
Doğalgaz
PolGaz
Doğalgaz
Trakyagaz Doğalgaz

Online olarak gelişen imkânlar bireylere daha fazla kolaylıklar getiriyor. Bankalarda, postanelerde doğalgaz faturası ödeme yapmak için saatlerce sıra beklemek yerine tek bir tık ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Evden çıkmanıza gerek kalmadan, oturduğunuz yerden çayınızı yudumlarken faturalarınızı ödeyebilir, bunun için ekstra harcayacağınız zamanı kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme Sistemi: FaturaSmart

İGDAŞ aboneleri borç sorgulama, borç öğrenme, fatura ödeme gibi pek çok işlemi sitemiz üzerinden rahatlıkla yapabilir. Güvenli ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz ödemelerde borcunuzu taksitli bir şekilde ödeme imkânı da veriliyor. İGDAŞ sözleşme numarasını girdiğinizde geçmiş döneme ait doğalgaz borç sorgulama yaptırabilirsiniz. Borçlarınızı taksitlendirerek ödeyebilir, farklı kurumlara ait faturalarınızı sepete ekle özelliğini kullanarak tek seferde kapatabilirsiniz.

Günümüzde kredi kartı ile online alışverişler bireylere pek çok alanda kolaylık sağlıyor. Özellikle doğalgaz faturası ödeme noktasında sunulan kolaylıklar ile bankalarda sıra beklemek yerine anında oturduğunuz yerden faturanızı ödeyebilirsiniz. Sistemlerin izin verdiği her saatte kesintisiz tahsilat imkânı sunulmakta bunun yanında bütün kredi kartları için taksitli satış imkânı da verilmektedir. Hızlı ve güvenli bir şekilde tahsilatlar yapılabilmekte, abonelere faturalarını istedikleri her yerden ödeme imkânı sunulmaktadır.

İnternetten Online Kredi Kartı ile Doğalgaz Faturası Ödeme

Doğrudan web sitemiz üzerinden fatura öde kısmından 170’den fazla kuruma ait faturalarınızı anında ödeyebilirsiniz. Bu şekilde taksitle doğalgaz faturası ödeme özelliği ile faturalarınızı bütçenize göre taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Abone numaranızı girerken dikkat edilmesi gereken 12 haneden küçük numaralarda başının sıfır ile doldurulması gerekliliğidir.

Turkcell, Superonline, Asat, Agdaş, Buski, İgdaş, İzsu, İzmirgaz, Bursagaz gibi sadece doğal gaz şirketleri değil 170’ten fazla kuruma ait faturalarınızı tek bir seferde online fatura ödeme imkânı elde edebilirsiniz. Elektrik, cep telefonu, doğalgaz gaz dağıtım, su, telefon, internet, televizyon ve diğer kategorilerdeki kurumların ödemelerini pratik bir şekilde "kurum seç" butonunu tıkladıktan sonra ilgili alanı seçip "fatura sorgulama" butonuna tıklayarak yapabiliyorsunuz. İş çıkışında, tatil günlerinde ya da normal zamanlarda ekstra vakit ayırarak fatura ödemenize gerek kalmıyor. Eskiden internet bankacılığı ya da fatura ödeme merkezi sisteminde yer alan fonksiyonlar üzerinde, giriş yapmış kullanıcılara verilen bu imkan dogalgaz fatura ödemesi için de kullanılabilecektir. Dilerseniz bu alanda doğalgaz borcunu sorgulama yapabilir, eski dönemlere ait borçlarınızı görebilirsiniz veya fatura sorgulama yapabilirsiniz.

Ödemek istediğiniz faturanızı ana sayfa üzerindeki ilgili alanı ödeme merkezi alanını seçerek anında ödemeler yapabilirsiniz. Borcunuzu kredi kartınıza taksitlendirerek ödeyebilir, bu şekilde aylık ödemelerinizi daha planlı ve bütçenizi sarsmadan yapabilirsiniz. Site üzerinden kurum seçtikten sonra abone sözleşme numarası ve güvenlik kodunun girişini yaparak anında faturalarınıza ulaşabilirsiniz. Elinizin altında her an hazır bir ödeme noktası bulunması günlük hayatınızı kolaylaştıracaktır. Eğer İGDAŞ borcu ödeme yapmak istiyorsanız kurumlar arasında İGDAŞ seçerek, sözleşme numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden mobil cüzdan kullanabilir, kayıt ettiğiniz kredi kartlarınız üzerinden güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ödemeler yapabilirsiniz.

Birden çok faturanız olduğu durumlarda ana sayfa üzerinde de yer alan İGDAŞ online fatura hesaplama aracını kullanarak borcunuzun tamamını hesaplayabilir ve ödemeleriniz bu şekilde planlayabilirsiniz. Sabah kahvaltınızı yaparken, akşam yorgunluk kahvenizi yudumlarken ya da iş yerinde öğlen molanızda faturalarınızı tek bir tık ile doğalgaz fatura ödeme işlemini yapabilirsiniz. Online olduğunuz her alanda aklınıza geldiği her dakika da faturalarınızı rahatlıkla taksitli, peşin olarak ödeme imkanları verilmektedir.

Sistem üzerinde kolayca doğal gaz dağıtım şirketleri için kurum seç butonunu tıklayarak online fatura ödeme yapabileceğiniz kurumlar arasında İGDAŞ, Akmercan Delta, Akmercan Gepa, Bursa Gaz, Kars Kargaz, Udaş Uşak Doğalgaz, Akmercan Batıkar, Enerya Antalya, Enerya Konya, Enerya Karaman, Enerya Erzincan ve bunun dışında onlarca kurum yer almaktadır. Bunun dışındaki tüm soru işaretleriniz için sıkça sorulan sorular alanımızı incelemeniz yeterli olacaktır.