Anında Elektrik Faturası Ödeme ve Elektrik Borcu Sorgulama

Elektrik
Su
Doğalgaz
Telekom
Cep Telefonu
TV Platform
İnternet Adsl
Diğer Ödemeler
Sorguda bulunan sonuç "2 Kurum"
Elektrik
Çoruh Aksa
Elektrik
Tek Elektrik
Elektrik
Fırat Edaş
Elektrik
ODAŞ
Elektrik
2M Elektrik
Elektrik
Avel Elektrik
Elektrik
Ekodaş
Elektrik
Elektra
Elektrik
Eltek
Elektrik
Enerjim
Elektrik
EWE Enerji
Elektrik
Halis Elektrik
Elektrik
İdeal elektrik
Elektrik
Şems Enerji
Elektrik
Trakya Trepaş Elektrik
Elektrik
TT Elektrik
Elektrik
Yüksel Elektrik

Fatura ödemelerinde müşteri tercihlerini baz alarak geliştirilen e-fatura entegrasyonu, günlük hayatın kolaylaşmasına ve insanların kendilerine daha fazla zaman ayırmasına yardımcı olur. Hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde gerçekleştirilen kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işlemleri sunulan taksit seçenekleri dahilinde yapılır.

İnternetten Elektrik Faturası Ödeme Servisi

Farklı ürünlerin tek bir yerden ödenmesini sağlayan sistem üzerinden, e-mutabak otomasyonu sayesinde kullanıcıların her türlü bilgiye kolay ve istedikleri zaman ulaşmasına imkan tanır. İnternetten fatura ödeme imkanı tüketicilerin yer ve zaman kısıtlaması olmadan ve fiziki olarak yer değiştirmeden her türlü ihtiyaçlarını karşılamasına fırsat yaratır. Sunulan mobil ve online hizmetler kapsamında hızlanan ödeme işlemleri günlük hayatın daha kolay ve sorunsuz bir şekilde sürmesini sağlar.

Taksitle elektrik faturası ödeme fırsatından yararlanan kullanıcılar nakit akışlarını dengeye koyabilir. Tek seferde yüksek tutarlı rakamların ödenmesi yerine sunulan taksit seçeneklerinden yararlanma imkanı sunan bir sistemdir. Faturalar ödenirken anlık harcamalar kontrol altına alınabilir. Gelişen teknolojilerden destek alarak kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamaya odaklanan hizmetler hız ve rekabet anlayışıyla şekillenir. Elektrik enerjisi de abone numarasını girdikten sonra kolayca ödeme yapabileceğiniz kaynaklardandır.

Farklı kategoriler altında düzenlenmiş olan anlaşmalı kurum listesine hızlı bir şekilde ulaşabilir ve abonesi olduğunuz kurumun aylık harcamasını internetten elektrik faturası ödeme seçeneğiyle kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Elektrikten doğal gaza, telefondan televizyona, internetten diğer hizmetlere kadar çeşitlendirilmiş olan ödeme kanalları her geçen gün artarak kullanıcı talepleri doğrultusunda zenginleştirilir.

FaturaSmart ile Kredi Kartı ile Elektrik Faturası Ödeme

Tüm Türkiyeyi kapsayan hizmetler kullanıcıların istedikleri kurma ait fatura sorgulama ve online fatura ödeme taleplerini istedikleri zaman ve oturdukları yerden yapmasına imkan sağlar. Bu özellik sayesinde günlük iş planı değiştirilmeden de ödeme işlemleri basit, hızlı, güvenli ve üstelik taksitli seçeneklerle tamamlanabilir. Yerel tedarikçilerin yanı sıra Turkcell, İGDAŞ, BUSKİ, TTNET gibi farklı ve ülke geneline yayılmış hizmetleriyle tanınan 170'in üzerinde kurumsal firmanın faturaları da ödenebilir.

Sadece elektrik fatura ödemeleri değil, düşük işlem ücreti ya da işlem ücreti olmaksızın ödeme işlemi gerçekleştirebileceğiniz internet üzerinden çalışan bir online ödeme sistemidir. Borçtan dolayı elektriği kesilen ya da böyle üzücü bir durum yaşamadan elektrik hizmetini sürdürmek isteyen elektrik abone sahibi kişi ya da kurumlar FaturaSmart ödeme yöntemini kullanabilir.

Sadece fatura ödeme noktasına gitmek, kuyruk beklemek veya nakit olmadığı için erteleme kararına gitmek zorunda olanlara yeni bir alternatif yaratan online fatura ödeme hizmetiyle herkes hem gecikmiş hem de güncel borcunu kapatabilir. Elektrik enerjisi toptan ödenebilen hizmetlerden biri olmakla beraber diğer fatura ödeme işlemlerinizi size en yakın merkeze gitmek yerine otomatik ödeme talimatını vermeksizin kolayca ödeyebilirsiniz. Yasal uyarılar dahilinde gerekli yetkiye sahip olan FaturaSmart, ödemelerin kredi kartı ile hızlı, güvenli, taksitli ve basit bir şekilde tamamlanmasını sağlar. İşlemler banka kartları ve ön ödemeli kartlarla da gerçekleştirilebilir.

Elektrik Faturalarınız ve Ödemeleri Bir Tık Uzağınızda

Müşterilerin modern yöntemleri kullanarak ödeme yapmasına imkan veren sistem sayesinde fatura ödemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dilerseniz üye olun, dilerseniz giriş yap seçeneği kullanmadan faturanızı elektrik sözleşme numarası olarak yer alan (veya sözleşme hesap no) olarak belirtilen alanı kullanarak gecikme faizi dahil olmak üzere tüm borcunuzu müşteri merkezinde ödediğiniz gibi kolayca kredi kartı ile fatura sorgula ve kredi kartı ile online ödeme de yapabilirsiniz.

Ödeme seçeneği olarak sık sık ödeme noktalarına giden vatandaşımız, fatura ödeme noktalarına gitmek yerine dilerseniz gecikme zammıyla dilerseniz standart ücretiyle faturaların son ödeme tarihleri kolayca ödemelerini yapabilirsiniz. Belirlenen komisyon tutarı ile yapılacak ödemeler dönemsel olarak sunulan taksitlendirme avantajıyla taçlandırılır. Dilerseniz iş yeri dilerseniz kişisel elektrik enerjisi ödemesi için çağrı merkezi ile konuşmaksızın sözleşme hesap numarası ile girerek son ödeme tarihi bilgisini alabilir ya da elektrik dağıtım şirketinize ait ilgili alanları kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Normal koşullarda internet bankacılığı ya da ptt şubesi veya online işlemlerden yapacağınız ödemeler yerine dağıtım şirketine doğrudan bağlanan sistemimizi kullanıp borç sorgulama ve fatura ödeme işlemini yapıp elektrik tedarikçisine doğrudan ulaştırabilirsiniz. Biriken fatura tutarlarının hizmetler kapanmadan ödenebilmesi, aile ve şirket bütçelerine olumlu katkılar sağlarken elektrik faturası sorgulama ekranı sayesinde geciken veya güncel fatura tutarınızı anlık olarak görüntülenebilir. Kullanıcılar sisteme girerek birden fazla ve farklı kuruma ait faturayı sepete ekleyerek tek işlemde ödeyebilir ve günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilir.

Şu an için FaturaSmart'ta bulunan veya yakında sisteme kredi kartı ödemesi imkanıyla elektrik abonelikleriyle ilgili işlemleri yapabilirsiniz. Kredi kartı ile online fatura yapabileceğiniz, ödeme kanalları entegrasyonu olan: Aydem Elektrik Parakende Satış AŞ, Şems Enerji Elektrik, ODAŞ Enerji, Limak Enerji, Başkent Elektrik, EnerjiSA Elektrik, Aksa Elektrik, Sepaş Elektrik Perakende Satış AŞ ile fatura borcunuz kolayca internet bankacılığı kullanmadan, fatura ödeme merkezleri ziyaret etmeden kredi kartınızla ödenebilir. Daha fazlası için sıkça sorulan sorular alanımızı inceleyebilir ya da FaturaSmart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.