Anında Su Faturası Ödeme ve Su Borcu Sorgulama

Elektrik
Su
Doğalgaz
Telekom
Cep Telefonu
TV Platform
İnternet Adsl
Diğer Ödemeler
Sorguda bulunan sonuç "2 Kurum"
Su
ASAT
Su
İzsu
Su
Hatsu
Su
Konya Su
Su
Buski
Su
GASKİ
Su
SASKİ
Su
Baski Su
Su
Afyonkarahisar Su
Su
ŞUSKİ
Su
Nevşehir Su
Su
Hopa Su
Su
Afjet Jeotermal
Su
Arhavi Su
Su
Biga Su
Su
Bigadiç Jeotermal
Su
Burdur Su
Su
Çan Su
Su
Giresun Su
Su
Merzifon Su
Su
Osmaniye Su
Su
Salihli Su
Su
Uzunköprü Su

Günlük hayatın koşuşturması içinde faturaları ödemeye zaman ayırmak, bunun için sıra beklemek ve zaman kaybetmek artık tarihe karıştı. Yaşamı önemli ölçüde kolaylaştıran internet sayesinde artık faturaları oturduğunuz yerden tek bir tıklama ile ödemek mümkün olabiliyor. Sizler için hazırlanan bir sistem olan FaturaSmart sayesinde su faturası ödeme işleminizi yalnızca 60 saniye gibi kısa bir sürede 'fatura sorgula' butonuna basarak gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Su Faturası Ödemek Artık Çok Kolay

FaturaSmart, 170'den fazla kurum ile anlaşmalı çalışan bir sistemdir. Başta kredi kartı ile su borcu ödeme olmak üzere sistem yer alan tüm kurumlarda ilgili banka kartı ile su faturası ya da benzer kurumların abone numarasını girerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede ödemek istediğiniz tüm faturalarınızı ve İSKİ fatura ödeme işlemlerinizi bu sistem üzerinden 60 saniyede yapabilirsiniz.. Tüm faturaları tek bir kanal üzerinden zaman kaybetmeden ödeme fırsatı veren FaturaSmart ile artık yaşamınız çok daha kolay bir hale geliyor. Üstelik dilediğiniz halde faturalarınızı kredi kartına taksitlendirerek ödemeniz de sağlanmaktadır.

Faturalarınızı kredi kartı ile rahatça öderken aynı zamanda su faturası borcu sorgulama işlemi de sistem üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede gerek internetten su faturası ödeme gerekse diğer kurumlara ait faturalarda herhangi bir aksama olmadan ödeme yapma olanağı sizlere sunulmaktadır.

Ödemelerinizi güvenle yapabileceğiniz bir ortam olan bu sistem, özel güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Böylelikle ödeme yaptığınız esnada girdiğiniz kredi kartı ve kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahısların eline geçmemekle beraber siz, güvenli ve hızlı bir su fatura fatura ödeme deneyimi ile tanışacaksınız.

İnternetten Tüm Faturalar Tek Seferde Taksitle Ödeniyor

Bu sistemin sizlere sunduğu en büyük kolaylık, sepete fatura ekleme özelliğidir. Buna göre ödemek istediğiniz tüm faturalarınızı sepete ekleyerek, tek seferde hepsi için ödeme talimatı verebilirsiniz. Örneğin kredi kartıyla su faturası ödeme işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda elektrik faturası, doğalgaz, su borcu ve cep telefonu faturaları da ödenecek ise, bunları da tek bir seferde yapma şansınız mevcut. Hemen ana sayfa üzerindeki online hizmet alanı üzerinden fatura sorgula butonunu tıklayarak kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz.

Bu sistemden yaralanmak için öncelikle sisteme üye olmanız gerekiyor. Basit birkaç işlem ile hemen üyelik başlatılan bu sistemde fatura ödemek için yapılacaklar da oldukça kolay işlemleri içermektedir. Bunun için öncelikle fatura tipini seçmeniz gerekiyor. Ardından seçtiğiniz faturanın hangi kuruma ait olduğunu belirtmelisiniz. Örneğin, su faturası ödeyecekseniz, İSKİ fatura ödeme kısmını seçmeniz yeterlidir. Faturanın tüm vergileri, artık suyu arıtma ve gecikme zammı gibi ödemeler de dahil olarak toplam tutarı inceleyebilirsiniz. Bu kurum seçiminin hemen sonrasında da abone numarasını faturanızda yer alan şekliyle yazarak fatura ödeme butonuna tıklayarak, kredi kartı ile su faturası ödeyebilirsiniz.

Bu işlemleri takip ederek, her tür faturayı ödeme fırsatı elde edeceğiniz sistemin size sağladığı bir diğer kolaylık da hatırlatma sistemidir. Bu sistem son ödeme günü yaklaşan faturaları sizlere hatırlatmaktadır. Bu sayede faturaların günü geçmeden, gereksiz yere gecikme bedeli ödemek veya aldığınız hizmetin kesilmesine gerek olmadan faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Su faturası sorgulama ve ödeme merkezi olan FaturaSmart ile çalışan/yakında aramıza dahil olabilecek online hizmet sağlayan kurumlar: İSKİ, Aski Ankara, Antalya Asat, Ankara Su ve daha fazlası kredi kartınız ile online ödeme imkanı sunmaktadır.

Bilindiği üzere yaşadığımız çağ, hızlı ve pratik olmayı gerektiriyor. Çağın bu gereklerine uyum sağlamak amacı ile geliştirilen bu sistem, her an elinizin altında olacak ve yaşamınızı kolaylaştıracak bir hizmet sunmaktadır. Sizler de tüm bu kolaylıklardan ve avantajlardan yararlanmak isterseniz, sisteme hemen üye olabilir kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz sıkça sorulan sorular alanımızı kullanarak tüm online fatura ödeme ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.