2M Elektrik Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın 2M Elektrik Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Faturasmart, fatura tahsilatları konusunda yenilik getiren fikirleri ile çağımızın teknolojik gelişmelerini kullanarak, tüm müşterilere cep telefonu ve internet üzerinden fatura ödeme olanağı sağlamakta olan bir girişimdir. Bu girişim sayesinde, online olarak elektrik, doğalgaz, internet, su, telefon gibi fatura borç ödeme işlemlerini yapmak mümkün olmaktadır.

2M Fatura Ödeme

2M fatura ödeme firması da işlem kodu girerek ödeme yapmanın mümkün olduğu, faturasmart altyapısını kullanmaktadır. Örnek olarak elektrik faturası ödemesi yapmak isteyen kullanıcılar, 2m elektrik fatura ödeme butonunu tıklayarak, en kısa ve güvenli yoldan faturalarını ödeyebilmektelerdir. Fatura ödenmesi işlemlerinde her seferinde kimlik numarası, tesisat numarası gibi çeşitli bilgileri uzun süre uğraşarak girmeye gerek olmayacaktır. İşlem kodu girerek tek tıklama ile ödemek mümkün olacaktır. Faturasmart teknolojisi daha evvel fatura ödemiş kişilerin kayıtlarını hafızasına kayıt ederek, tekrar fatura bilgilerini girmelerine gerek bırakmamaktadır. İkinci kez ödeme yapılacağı zaman, 2m elektrik fatura sorgulama butonunun tıklanması ile tüm bilgiler ve ödemesi yapılmamış olan faturalar, kullanıcının önüne gelmektedir.

Ödeme İşlemleri

Faturasmart teknolojisi sayesinde, fatura ödeme işlemleri 2M üzerinden çok kolaylıkla yapılabilmektedir. Kişinin elinde nakit para bulunmaması durumunda siteye girerek, kredi kartıyla internetten ödemelerini yapabilmektedir. Faturanın yüksek olması durumunda, kullanıcı kartı ile 9 taksitle ödeme yapma imkanına sahiptir. Elektrik borcu ödeme işlemini yaparken, diğer faturalarını da aynı anda ödemek isteyen kullanıcılar için, farklı kurumlardan gelmiş olan çok sayıda faturayı sepete eklemek sureti ile tek seferde fatura ödeme imkanı da bulunmaktadır.

Bütün ev ve iş yerlerinde, her ay düzenli olarak gelmekte olan faturaların sürekli olarak farklı kurumlara gidilerek ödenmesi, hem meşguliyet hem de iş fazlalığı nedeni ile herkes için sorun yaratmaktadır. 2M Elektrik fatura ödeme ve fatura sorgulama, bu konuda getirmiş olduğu yenilik sayesinden, internet üzerinden girilerek tüm faturaların aynı anda, kartla ve taksitle ödenebilmesini sağlayan sistemi ile, herkes için bir kurtarıcı görevi görmektedir.