Afjet Jeotermal Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Afjet Jeotermal Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Afjet Faturalarınızı İnternetten Güvenle Ödeyin

Afyonkarahisar termalin başkenti konumunda olan bir şehirdir. 14 Şubat 1994 tarihinde termali iklimlendirme için de kullanmak için Afjet kuruldu. Isınmada da kullanılan sıcak su enerjisi pek çok hastalığında şifası için kullanılıyor. Termal zenginliğini ısınma anlamında 25 binden fazla konutu ısıtmak için de kullanarak doğaya büyük bir katkı sağlamayı da hedefliyor. Faturalandırma sistemi sayaçlar yardımı ile ölçülerek adil bir şekilde, doğal gaz faturalandırma sistemi gibi çalışmaktadır.

Afjet jeotermal fatura sorgulama ve ödemesinin yapıldığı www.faturasmart.com sitesi büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Site kolay kullanım alanı ve açık bir şekilde dizayn edilen sadeliği ile her kullanıcı için kolay bir borç ödeme aracıdır. Afjet jeotermal fatura ödeme dışında başka faturalar da sepete eklenilerek birden fazla faturanın tek bir kart bilgisi ile ödenmesi mümkündür. Böylece zaman kazanılarak tekrar tekrar kart bilgileri girilmez. Üstelik isteyen kullanıcılar tam 9 taksitle faturalarını geniş bir zamana yayarak rahat rahat ödeyebilirler. Ödeme işlemi için fatura üzerinde yer alan tesisat numarası girerek ödeme işlemi tamamlanır. Su borcu ödeme ve Afjet ödemelerini aynı kalem üzerinde yaparak taksitlendirmek bütçeyi sarsan fatura tutarları için rahatlatan bir durumdur.

Dışarı Çıkmaya Gerek Kalmadan Ödeme

Faturasmart abonelere büyük bir rahatlık sağlar. Evden işten, gece gündüz fatura ödemesi yapmayı mümkün kılan sistem kredi kartıyla internetten fatura ödemenin en güvenli yolu. Rahatsız olduğu halde fatura ödemek için dışarı çıkmak zorunda olanlar, küçük çocuğu olan ama faturasını ödemek zorunda olanların yanı sıra işlerinin yoğunluğu sebebi ile zaman bulup ödeme merkezlerine gidemeyenler için harika bir sistem olan Fatura Smart sayesinde anlaşmalı olan bütün kurumların fatura tutarları tahsil edilir. Böylece kesintiye uğramadan sorunsuz bir şekilde enerji kullanımına devam edilir. Büyük kolaylık sağlayan hizmet yedi gün yirmi dört saat kullanılabilir.