Afyonkarahisar Su Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Afyonkarahisar Su Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Faturasmart, aldığınız hizmetlerin aboneliklerini takip edip ödemelerinizi yapabileceğiniz, geniş bir altyapıya sahip teknolojik bir fatura ödeme platformudur. Çeşitli faturalarınızı Faturasmart üzerinden rahatlıkla takip edip ödeyebilirsiniz. Faturasmart, 2018 yılının Mayıs ayında hizmet vermeye başlamış bir kurulmuştur. MOKA Ödeme Kuruluşu aracılığıyla gerçekleştirilen temsilcilik sözleşmesi sayesinde faturalarınız tarafımızdan tam bir yetki ile ödenebilmektedir. Kuruluşumuz webde ve mobilde, 7/24 olmak üzere yeterli güvenirlik ve teknik bilgiye sahip uzman kadrosuyla sizlere fatura takibi ve kredi kartıyla internetten ödeme imkanı sunmaktadır.

Faturasmart ile Ödenen Faturalar

Faturasmart ile çeşitli faturaları ödemeniz mümkündür. Elektrik alanında 2M Enerji, Avrupa, Çoruh, Ekodaş, Elektra, Ektek, Enerjim, EWE, Fırat, Halis, İdeal, Odaş, Şems, Tek, Türk Telekom ve Yüksel firmalarına ödemelerinizi yapabilirsiniz. Su alanında Buski, Afjet, Afyonkarahisar Belediyesi, Arhavi Belediyesi, Asat, Baski, Biga Belediyesi, Bigadiç Belediyesi, Burdur Belediyesi, Çan Belediyesi gibi kuruluşlara ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Doğalgaz alanında İgdaş, Bursa Gaz, Agdaş, Akmercan, Enerya, Esgaz, Gazdaş, Kırgaz gibi firmalara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Telekom alanında Türk Telekom, Elektrohat, Fixnet, KKTC Telekom, Netgsm, Oris Telekom kurumlarına ödemelerinizi yapabilirsiniz. Cep telefonu alanında Turkcell ve Türk Telekom firmalarına ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tv Platformunda Türksat'a yönelik ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İnternet alanında TTNET, Turkcell, Himnet, Hıznet, Joynet, Millenicom ve Turk.net firmalarına ödemelerinizi yapabilirsiniz. Faturasmart aracılığıyla tüm bu fatura işlemlerinizi kredi kartı aracılığıyla 9 taksitle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çeşitli ödemeleri tek seferde gerçekleştirebilmeniz de mümkün!

Faturasmart Aracılığıyla Afyonkarahisar'da Su Faturası Ödemek

Afyonkarahisar'da yaşayan kişiler için Afyonkarahisar su fatura ödeme hizmeti, sunduğumuz hizmetler arasındadır. Bunun için Afyonkarahi̇sar su fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmelisiniz. Sorgulamayı, internet sitemize tesisat numarası girerek gerçekleştirebilirsiniz. Ardından gerekli alanlara kredi kartı bilgilerinizi girerek su borcu ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Diğer yandan birikmiş borç ödeme işlemlerinizi de Faturasmart üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür.