AGDAŞ Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın AGDAŞ Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

1993 Yılından itibaren hizmet vermekte olan ve bilinen adıyla Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. Abonelerine sağladığı hizmet kalitesi ve kolaylıkları ile birçok kurumsal işlemde yardımcı olmaktadır. En önemli hizmetlerinden bazılarını ele alacak olursak çevrim içi ortamda İnternet üzerinden yapılan işlemler vatandaşların işlerini kolaylaştırmakta ve zamandan tasarruf edilerek daha hızlı bilgi akışı sağlamaktadır.

'Hizmet Kolaylığı

İnternet ortamı üzerinden yapılan birçok işlem gibi artık Agdaş fatura sorgulama işlemi de yapılabilmesi mümkün hale geldi. Bununla birlikte ilgili kurumun İnternet sitesi üzerinden yine Agdaş fatura ödeme işlemi de yapılabilmektedir. Agdaş'ın vatandaşa sunduğu bu borç ödeme yöntemleri insanların zamanlarından da tasarruf etmesini sağladı.

Borçların kredi kartıyla internetten ödenebiliyor olması da gerçekten çok iyi bir uygulama, bununla da yetinmeyen kurumsal teknolojinin sunmuş olduğu hizmetler arasında Faturasmart yani akıllı fatura uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama ile 300 kuruma varan ait faturaların tek seferde ödemesini gerçekleştirebiliyoruz. Doğalgaz borcu ödeme esnasında sistemin ilk kurulduğu yıllarda bunun gibi uygulamalar yoktu ve tahsilat konusunda çok sorunlar yaşanabiliyordu ama artık teknolojinin de katkılarından faydalanan kurumlar sadece hem tahsilatı hızlandırdı hem de vatandaşa bu konuda büyük kolaylıklar sağladı.

İnternet üzerinden çevrim içi olarak yalnızca Kurumsal İnternet adresinden değil, anlaşmalı bankaların İnternet bankacılığını da kullanıp abone numarası girerek borçlar ödenebilmekte ve yine anlaşmalı bankalardan sağlanan imkanlar doğrultusunda borçlar 9 taksitle ödenebilmektedir. 9 Taksite kadar yapılabilen bu işlemler doğrultusunda, borç ödeme güçlüğü çeken vatandaşların da bütçelerinin zorlanmadığı gözlenmektedir.

Teknolojinin Avantajlarını Kullanmak

Büyük hizmetler veren AGDAŞ ve Faturasmart kurumlar, teknolojinin sunduğu avantajları vatandaşın faydası dahilinde kullanma politikalarını vizyon ve misyon olarak uygulamaya koyduğu taktirde daima olumlu neticeler alacaklardır. Karşılıklı olarak fayda sağlanan bu durumun neticesinde hem kurum açısından tahsilat hızlanacak ve işlemler de daha az iş gücü gerektirdiğinden, İnternet aracılığı ile gerçekleştiği gibi personel maliyetlerini de düşürecek.

Hem de vatandaşlar açısından Faturasmart gibi çevrim içi ödeme verme ve 9 taksit yapabilme imkanı veren İnternet sitesi sayesinde kurumlarda borç ödemesi yapmak için beklemeyecekleri bir platform olması hizmet kalitesinin ne derece iyi olduğunu göstermektedir.