Akmercan Batıkar Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Akmercan Batıkar Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Günümüz dünyasında çeşitli alanlarda onlarca hizmet sunulmaktadır. İnsanlar bu hizmetleri sürekli olarak almak durumunda bulunmaktadırlar. Ancak bu durum, kişilerin aldıkları hizmet kadar para ödemeleri gereksinimini ortaya çıkarmaktadır. Bahsedilen sorun, abonelik yöntemiyle çözülmüştür. Abonelikler sayesinde kişiler aldıkları hizmetleri, hizmetlerden yararlandıkları derecede ödemektedirler. Ancak yararlanılmakta olan onlarca hizmet, ortaya bir abonelikler karmaşası çıkarmaktadır.İşte bu abonelik karmaşası, tarafımızdan oluşturulmuş olan ortak fatura ödeme platformu Faturasmart aracılığı ile çözülmüştür. Faturasmart ile çeşitli aboneliklerinizi tek bir platformdan takip edebilir ve kredi kartıyla internetten ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturasmart 2018 Mayıs itibarı ile hizmete başlamıştır. Geniş uzman kadrosu ile hizmet vermekte olan platform güncel durumda tutulmaktadır. Türkiye genelinde çeşitli alanlarda abonelik takibi sağlamaktadır.

Faturasmart ile Takip Edebileceğiniz Abonelikler

Faturasmart ile elektrik alanında Ekodaş, Elektra, Eltek, Enerjim, Halis, İdeal, Odaş gibi firmalara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Su alanında Arhavi, Asat, Baski, Gaski, Hatsu, İzsu gibi firmalara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Doğalgaz alanında İgdaş, Agdaş, Akmercan, Esgaz, Gazdaş, Kargaz gibi firmalara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Telekom alanında Türk Telekom, Elektrohat, Fixnet, Netgsm gibi firmalara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Cep telefonu alanında Türk Telekom ve Turkcell firmalarına ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tv platformu alanında Turksat'a ödemelerinizi yapabilirsiniz. İnternet alanında da Ttnet, Superonline, Himnet, Hiznet, Joynet, Millenicom ve Turk.net'e ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Akmercan Batıkar Fatura Ödeme ve Sorgulama

Faturasmart üzerinden Akmercan Batıkar Fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi doğalgaz abone numarası girerek gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sorgulamanın ardından Akmercan Batıkar fatura ödeme işlemine geçiş yapabilmeniz mümkündür. Bu borç ödeme adımıdır. Bu aşamada doğalgaz borcu ödeme için kredi kartı numaranızı girmeniz yeterlidir. Bahsedilen ödemeyi 9 taksitle gerçekleştirebilirsiniz. Akmercan Batıkar faturası gibi, Faturasmart üzerinden diğer pek çok faturayı sepete ekleyerek aynı anda çeşitli pek çok kuruma ödeme yapabilirsiniz.