Akmercan Delta Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Akmercan Delta Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Toplumda internetin hızla yaygınlaştığı dünyada birçok kolaylıklar da beraberinde getirmiştir. Akıllı telefon uygulamaları da bunu destekler nitelikte olmaktadır. Önceleri elektrik, su, telefon faturaları ödeme noktalarında ödenirken bugün teknolojinin var olduğu ve internetin bulunduğu her yerde online olarak kredi kartıyla internetten kolayca borç ödeme imkânı tanınmıştır. Bu kolaylık hiçbir zaman engel teşkil etmeden 7/24 olarak yapılabilmektedir. Nakit ödemede zorluk çekebilecek kullanıcılar için zamanı gelen faturaları kredi kartına 9 taksitle dakikalar içerisinde kolayca işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Tüm bu kolaylıkları bir arada sunan Faturasmart kullanıcılarına ödeme kolaylığını sunan hizmet sağlayıcısıdır.

Fatura Smart nedir?

Son teknolojik alt yapı ve akıllı uygulamaları kullanarak İnternetten fatura tahsilatlarını dakikalar içerisinde online olarak gerçekleştiren aynı zamanda günü gelen faturaların sorgulanmasına imkân sağlayan aracı şirkettir. 2018 Mayıs ayından itibaren BDDK’dan gerekli izinlerin alınmasıyla faaliyetlerine fatura ödeme ve sorgulama işlemlerini bir arada gerçekleştirmeye başlamıştır. Türkiye’nin her yerinde ki müşterilere ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Kullanıcılarına Sağladığı Hizmetler

Tüm kurum faturaların internet ortamında tek bir siteden ödenmesine aracılık sağlamaktadır. Günü gelen faturaları aboneye hatırlatma servisiyle hatırlatılmaktadır. Faturaların online olarak kredi kartıyla ödenebildiği gibi taksitle de ödemeler gerçekleştirilmektedir. Doğalgaz borcu ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için ilgili faturanın tesisat numarası girerek online üzerinden gerçekleştirilebilir.

AK Mercan Ödemeleri

Elektrik, su, telefon ve doğalgaz dağıtım şirketlerinin yanında Ak Mercan doğalgaz ödemelerini fatura smart aracılığıyla gerçekleştirmek mümkündür. Akmercan delta fatura sorgulama işlemleri aynı platform üzerinden yapılabildiği gibi aynı anda Akmercan delta fatura ödeme imkanlarından da faydalanılmaktadır. Bu tür platformlarla çok sayıda faturalarla birlikte doğalgaz borcu ödeme tek çatı altında işlemlerin gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır.