Akmercan Gepa Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Akmercan Gepa Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Sakarya ilinde kurulan Akmercan Gepa, doğal gaz dağıtım şirketidir. 2011 tarihinde kurulan bu doğal gaz dağıtım şirketi, Sakarya ilçelerine de doğal gaz dağıtım hizmeti vermektedir. Müşterilerinin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunan Akmercan Gepa ortaya çıkacak sorunları ortadan kaldırmak için elinden geleni yapmaktadır. Gelişime sürekli açık olmakla beraber çevreye zarar vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Akmercan Gepa fatura sorgulama için bayilere gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden sorgulamanızı yapmanız mümkündür. Banka kartınızdan ya da kredi kartınızdan Akmercan Gepa fatura ödeme işlemini en kısa sürede kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda Faturasmart sitesine de üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra istediğiniz fatura ödeme işlemlerinizi de yapabilmek mümkündür. Faturasmart ödeme servisinden herhangi bir faturanızın borç ödeme işleminizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile tüm faturalarınızı taksitle ödemesini yapabilirsiniz

Kredi kartı ile yapılan işlemlerde özellikle taksit imkanı olması müşteriler için çok önemlidir. Faturasmart kredi kartıyla internetten faturalarınızı ödeme imkanı sağlıyor. Ayrıca kredi kartı ile yaptığınız fatura işlemlerinize 9 taksitle ödeme yapma imkanı da sağlamaktadır. Aynı zamanda doğalgaz borcu ödeme işlemini yapacağınız zaman sistemde sepete elektrik, su, cep telefonu faturasını da ekleyerek aynı anda bütün faturalarınızı tek seferde ödeme imkanı da sağlamaktadır. Faturanızı ödeyeceğiniz zaman Faturasmart ödeme servisinden abone numarası girerek sistem üzerinden ödemenizi en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fatursmart’tan ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için öncelikle üye olmanız gerekiyor.

Üye olma işlemini tamamladıktan sonra sistemin sunduğu tüm hizmetlerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Birçok kurumsal şirketle anlaşması olan Faturasmart, gece gündüz ya da saat ve tatil fark etmeden ödeme işlemlerinizi istediğiniz zaman yapabilme imkanı sunmaktadır. Kart bilgileriniz sistemde güvenli bir şekilde saklanmaktadır.