Arhavi Su Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Arhavi Su Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Tek seferde en hızlı ve en kolay şekilde fatura ödeme imkanı

2011 yılında Artvin iline içme suyu kullanma projesi için kurulan Arhavi, temel amacı her türlü su kaynağının su ihtiyacı olan herkese dağıtımının yapılması için aboneliklerinin yapılması, tesislerin kurulması, su ve kanalizasyon işlemelerinin bakımını yapmaktır. Ayrıca kullanılan suların ve biriken yağmur sularının yerleşim merkezlerinden uzak tutulması, çevreye zarar vermeden boşaltma işleminin yapılması için kurulmuştur. Faturalarınızı bayilere gitmeden Faturasmart ödeme servisinden yapabilirsiniz.

Faturasmart kurumsal firmalarla anlaşmalı olup her türlü faturanızı tek seferde ödeme imkanı sağlıyor. Faturasmart üyelik işleminizi yaptıktan sonra sunduğu tüm hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Eğer Arhavi̇ su fatura sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız Faturasmart üyelik bilgilerinizi girerek sorgulama yapmanız mümkündür. Ayrıca ödeme yapmak istediğinizde Arhavi̇ su fatura ödeme işleminizi en hızlı ve en kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Faturasmart’tan tüm faturanızın borç ödeme işlemini yapabilirsiniz. Kredi kartıyla internetten faturanızın ödemesini kart bilgilerinizi tehlikeye atmadan en güvenli şekilde yapabilmeniz de mümkündür.

Tüm faturalarınızı sepete atarak kredi kartına taksitle ödeme yapabilirsiniz

Banka kartı ile hesabınızdan da ödeme işlemini yapabilme imkanı sunan Faturasmart, kredi kartına yaptığınız ödemeleriniz için taksit imkanı da sunmaktadır. Faturasmart sayesinde yapacağınız kredi kartı ödemelerinizde 9 taksitle ödeme yapma imkanı da sunmaktadır. Sistemden su borcu ödeme işlemini gerçekleştirmek için sisteme üyelik bilgilerinizle giriş yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrik, su ve doğal gaz faturalarınızı aynı anda ödemek için tek seferde sepete atıp farklı olan faturalarınızı tek seferde ödemesini yapabilmeniz de mümkündür. Ayrıca fatura ödemelerini yapacağınız zaman abone numarası girerek ödeme işleminizi en kolay ve en hızlı şekilde yapma imkanı da sunmaktadır. Faturasmart birçok kurumsal firma ile anlaşmalı olduğu için son derece güvenilir sitedir.