ASAT Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın ASAT Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi bayilere gitmeden yapma imkanı

Kuruluş aşması uzun yıllara dayanan Asat, 1993 yılında Antalya ilinin büyük şehir olması ile su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmeye başlamıştır. İçme suyuna ihtiyacı olanların su ihtiyacı gidermek, Yağmur ve biriken suların şehir merkezine girmesini engellemek ve kullanılan suların geri dönüşümünü sağlamak amacı ile kurulmuştur. Asat diğer kurumlar gibi fatura ödeme servis aracı olan Faturasmart ile anlaşma yaparak Antalya ilinde yaşayan halkına kolaylık sağlamak için bayilere gitmeden internet üzerinden fatura ödeme imkanı sağlamıştır.

Faturasmart, fatura ödeme servis aracı olup elektrik, su, doğal gaz ve internet gibi bir çok faturanın sistem üzerinden tek seferde ödeme imkanı sağlamıştır. Faturasmart hizmetlerinden yararlanmak için sistemde bulunan üyelik işlemlerinde tüm bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi yaptıktan sonra Faturasmart sistemine giriş yapıp tüm hizmetlerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Faturasmart sisteminden Asat fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz de mümkündür. Aynı zamanda elektrik, su, doğal gaz, internet ve cep telefonu gibi faturanızı da ödeme imkanı sunan faturasmart sisteminden Asat fatura ödeme işlemini de yapabilirsiniz.

Kredi kartına taksitle tek seferde faturanızı ödeme imkanı

Faturasmart, yapacağınız fatura ödemelerinde banka kartı ya da kredi kartıyla internetten ödeme imkanı da sunmaktadır. Yapacağınız kredi kartı ödemelerinde 9 taksitle ödeme imkanı da sunmaktadır. Aynı zamanda su borcu ödeme, elektrik borcu ödeme, doğal gaz borcu ödeme, cep telefonu borcu ödeme işlemlerini yapmak istediğinizde tüm bu faturaları sistemde sepete atarak çok sayıda farklı olan faturaları tek seferde ödeme imkanı da sunuyor.

Tüm bu faturaların borç ödeme tutarını görmek için de Faturasmart sistemi üzerinden görebilmeniz mümkündür. Su faturasını ya da doğal gaz faturasını ödeyeceğiniz zaman tesisat numarası girerek en kolay ve hızlı şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Faturasmart kişisel bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi en güvenilir şekilde sistemde kayıtlı tutmaktadır.