Avel Elektrik Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Avel Elektrik Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

FaturaSmart Fatura Ödemelerinde Nasıl Kolaylık Sağlar?

Teknolojinin getirdiği avantajları hayatınızın her alanında kullanarak zaman kaybetmeden, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde tüm faturalarınızı ödemenizi sağlamak amacı ile yola çıkan firmamız mayıs 2018 tarihinden itibaren faaliyet göstermektedir. Abone numarası girerek yapılan sorgulamalarla, ilgili faturaya ait tüm detaylara ulaşmak mümkündür. FaturaSmart, alanında eğitim almış olan kalabalık sayıda uzman kadrosu ile Türkiye'nin her yerinde, internet erişiminin olduğu her noktada borç ödeme konusunda kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır.

Ödenmemiş faturaları sorgulama, online olarak bilgisayar ya da telefon üzerinden ödeme yapma, geçmiş dönem faturalarını görüntüleme ve faturaların durumunu takip etme gibi işlemleri tek bir platformda kullanıcılarına sunan Faturasmart, 300 farklı kurumu tek çatı altında toplayarak tek tıkla ulaşım kolaylığı ve kredi kartıyla internetten ödeme imkanı sağlamaktadır.

Faturasmart İle Hangi Faturalar Ödenebilir?

Elektrik, su ve doğal gaz sağlayan bir çok kurum, telekom faturaları, çeşitli tv üyelikleri, internet ve oriflame gibi diğer ödemeler konusunda hizmet veren firmamız aracılığı ile Avrupa Elektrik firmasına ait Avel fatura sorgulama işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilir.

Avel fatura ödeme işlemlerinizi FaturaSmart uygulaması üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Faturasmart İle Sunulan Avantajlar Nelerdir?

3D özellikli kredi kartları ile tüm faturaları 9 taksitle ödemek mümkündür. Fatura ödemeleri çoğunlukla faturanın kesildiği kurumlara, anlaşmalı bankalara ya da fatura ödeme merkezlerine yapılmaktadır. Ancak bunların hepsi için size en yakın olanı belirlemeniz, oraya kadar gitmeniz ve sıra beklemeniz gerekmektedir. Üstelik ödemelerinizi bu kurumlar açık olduğu sürece yapabilmektesiniz. Ancak Faturasmart platformu sayesinde, her gün ve günün her saatinde yorulmadan ve beklemeden cep telefonu borç ödeme dahil istediğiniz faturayı ödeyebilirsiniz. Üye olarak ve üye girişi yaparak işlemlerinizi devam ettirdiğiniz takdirde, birden fazla faturayı sepete ekleyerek hepsini tek seferde ödeyebilme avantajına sahip olabilirsiniz.