Baski Su Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Baski Su Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

2014’te kurulan Baski, Balıkesir büyükşehir belediyesinin su işlemlerini ve kanalizasyon işlemlerini daha kolay bir şekilde yürütülebilmek için kurulan bir müdürlüktür. Baski, Balıkesir’in tüm su ve kanalizasyon işlemlerinin yürütülmesini ve kurulan tesisleri de bir kurumdan işleterek üzerine düşen görevi gerçekleştirmektedir. Kalabalık personel sayısı ile Balıkesir’de hizmetini sürdüren Baski, Balıkesir’in ilçelerinde de hizmetini sürdürmektedir. Baski ile anlaşmalı olarak çalışan Faturasmart birçok kurumsal şirkete hizmet verdiği gibi Baski ile de anlaşmalı bir şekilde çalışarak su, elektrik, doğalgaz faturasını tek seferde ödeme imkanı sağlamaktadır. Faturasmart’ta Baski su fatura sorgulama yaptığınız zaman hemen fatura tutarınızı öğrenmeniz mümkündür. Daha sonra siteden Baski su fatura ödeme kısmından ister kredi kartı ile ister herhangi bir banka kartı ile abone numaranızı da girerek çok kısa sürede su faturanızı ödeyebilirsiniz. Elektrik, doğalgaz, su faturası gibi birçok işlemlerinizi abone numarasını girerek kredi kartıyla internetten kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Tek seferde tüm faturalarınızı aynı anda ödeme imkanı

Ayrıca kredi kartı ile ödeme yaptığınız zaman tüm faturalarınızı sistemden sepetinize ekleyerek 9 taksitle ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Faturasmart’tan elektrik borcu ödeme işleminizi yapmak istediğiniz zaman da yine aynı şekilde abone numaranızı girerek ödemenizi ister kredi kartı ile isterseniz banka kartı ile çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Sistemin müşterilerine sunduğu en büyük ve en kolay özelliği olan tüm faturaları sepete ekleyip tek seferde borç ödeme yapma imkanı kaçınılmazdır. İsterseniz tüm faturalarınızı tek seferde sepete atıp hepsine aynı anda ödeme talimatı vererek ödemenizi daha kolay ve daha hızlı yapabilirsiniz.

Sistemde ödemek istediğiniz işlemleri seçip fatura ödeme kodu girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Faturasmart hizmetinden faydalanabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra sistemin hizmetlerinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.