Burdur Su Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Burdur Su Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

2018'in Mayıs ayında faaliyetlerine başlayan firmamız, sektörün yenilikçi ve teknolojik yüzü olmaya devam ediyor. Moka Ödeme Kuruluşu ile yapmış olduğumuz tescil sözleşmesi ile fatura ödeme işlemlerine başka bir boyut katan firmamız, online ve mobil platformlar üzerinden faturalarınızla ilgili tüm işlemlerin yerine getirilmesine öncülük etmektedir.

Hızlı ve Güvenli Ödemeler

Neredeyse 60 saniyeye kadar kısa zaman zarfı içerisinde işlemlerin tamamlanabildiği firmamızda, % 100 güvenli bir şekilde kredi kartıyla internetten ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Tek çekimle yatırımların yapılabileceği gibi 9 taksitle dahi ödemelerin gerçekleştirilmesi sayesinde, artık çok yüksek meblağlardaki faturalarınız, sizlere sorun oluşturmaktan çıkarak planlı bir şekilde ödenebilecektir. Böylece vadelere yayılarak borç ödeme yükünüz hafiflemiş olacaktır.

Tek Seferde Farklı Kurumlara Ait İşlemler

Kolay arama menüsü sayesinde istenilen tarihe ait burdur su fatura sorgulama işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik herhangi bir kimlik ve kart bilgisi ya da güvenlik kodu olmak üzere hassas kişisel verilerin paylaşılmasına gerek duyulmadan yapılabilmektedir. Ayrıca fatura ve kurum tipini seçerek hızlı bir şekilde burdur su fatura ödeme işlerinin de pratik bir şekilde yerine getirildiği sistem üzerinde, zaman kaybetmeden tüm faturaları tek seferde yatırmak mümkündür.

Bunlara ek olarak yaklaşık 300 anlaşmalı kuruma ait yatırım işlemlerine ait geçmiş dönemdeki borç ödeme işlemleri yapılabilmektedir. Bir kereliğine tesisat ya da abone numarası girerek tüm ödemeler gerçekleştirilebilmektedir. Yine Faturasmart tarafından sunulan en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi de fatura sepeti uygulaması sayesinde faturaların tek bir çatı altında toplanabilmesidir. Hatta yatırılacak olan borçlar farklı kurumlara ait olsa bile sürekli tesisat bilgileri girilmesine gerek kalınmadan bir seferde faturaların tamamı ödenebilmektedir.

Faturaların Günü Geçme Derdine Son

İnternetten su borcu ödeme konusunda lider konumda bulunan firmamız, Türkiye'nin hemen hemen her yerine ait kurum işlemlerini bir araya getirerek sizlere üstün bir hizmet ortaya koymaktadır.

Doğalgazdan elektriğe, tv platformundan cep telefonuna, Telekom’dan internet ADSL’ye kadar birçok alana ait işlemlerin kolaylıkla yerine getirildiği firmamızda, ayrıca ödeme günleri yaklaşan faturaların daha rahat takip edilebilmesine olanak tanıyan hatırlatıcı servis uygulamalarımız da siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.