Bursa Gaz Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Bursa Gaz Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Bilgilerin Gizliliği Prensibi

Bursa gaz fatura sorgulama işlemlerinin hiçbir şekilde T.C. kimlik numarası, güvenlik kodu veya kredi kartı gibi hassas bilgiler paylaşmadan yapılabildiği firmamızda, online veya mobil uygulamalar ile kolaylıkla bütün ödemeler gerçekleştirilebilmektedir.

Bursa gaz fatura ödeme işlemlerinin yanı sıra 300 kuruma ait her türlü su, internet, elektrik, cep telefonu ve tv yayını gibi çok çeşitli alanlardaki ödemelerin de yerine getirilmesine olanak tanıyan firmamız, akıllı sepet uygulaması sayesinde tüm faturaların tek noktada topluca ödenmesine yardımcı olmaktadır.

Yüksek Güvenlikli Koruma

Geçmişe yönelik tüm borç ödeme hizmetlerinin rahatlıkla gerçekleştirilmesine öncülük eden Faturasmart, Türkiye'nin hemen hemen her noktasına ait fatura yatırımlarının yapılmasını sağlayan geniş bir çalışma ağına sahiptir. Üstelik bütün bu işlemlerin % 100 güvenli bir şekilde kredi kartıyla internetten rahatça yapılmasını sağlayan firmamız, birden fazla kuruma ait fatura ödemelerinin tek bir seferde yapılmasına olanak tanıyarak, bu anlamda sektöründe lider konumda bulunmaktadır.

Taksitlendirerek Rahat Ödeme

Ana sayfa üzerinden tesisat ya da abone numarası girerek kolayca işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan menüsü ile pratik çözümler sunmakta olan firmamız, zaman kaybına uğratmadan ödemelerin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca tek çekim ödemelerin yanı sıra 9 taksitle dahi yatırımların gerçekleştirilebilmesi sayesinde, yüksek meblağlardaki fatura yükünden kurtulmak artık çok basit hale gelmektedir.

Bunların dışında hatırlatma servisi sayesinde yaklaşmakta olan elektrik, telekominikasyon, cep telefonu ve su borcu ödeme işlemlerinizi, günü geçmeden yatırmanız adına uyarıda bulunulmaktadır. Böylece sürekli onları takip etmek ve meşgul olmak zorunda kalınmamakta, herhangi bir aksamaya sebebiyet verilmemektedir.