Buski Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Buski Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Elektrik, su ve doğal gaz faturalarınızı kolaylıkla ödeme imkanı

Bursa iline bağlı olan Buski 1989 yılında kurulmuştur. Su ve kanalizasyon işlerini yürüten Buski içme sularını ihtiyaç sahiplerine dağıtmak, Yağmur sularının ve kullanılan suların yerleşim merkezlerinden uzak tutulması için çalışmalar yapmak, kirli suların ve kullanılmış suların geri dönüşümünü sağlamak ve üzerine düşen su ve kanalizasyon işlerini en şekilde vatandaşına hizmetini sunmak için kurulmuştur. Faturasmart ’la anlaşması olan Buski vatandaşlarına bayilere gitmeden faturalarını ödeme imkanı sağlıyor.

Faturasmart elektrik, su, doğal gaz ve cep telefonu gibi bir çok faturanın en kolay ve en hızlı şekilde ödenmesi için imkan sağlamaktadır. Faturasmart birçok kurumla anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Eğer Buski fatura sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız Faturasmart üye olarak tüm işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ödemek istediğiniz Buski fatura ödeme işlemini de buradan gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı ile borç ödeme işlemini gerçekleştirme imkanı sunan Faturasmart, güvenilir bir online ödeme sistemidir.

Tüm faturalarınızı tek seferde ödeme imkanı

Faturasmart kredi kartıyla internetten taksitle ödeme yapma imkanı da sunmaktadır. Doğalgaz borcu ödeme işlemi yapmak istediğinizde aynı şekilde Faturasmart üyelik bilgilerinizi girerek giriş yaptıktan sonra ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca elektrik, su ve cep telefonu ödemenizi yapmak istediğinizde abone numarası girerek ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda Faturasmart tüm faturalarınızı tek sepete ekleyerek kredi kartı ile 9 taksitle ödeme yapma imkanı da sunmaktadır

Sepete attığınız elektrik, su, doğal gaz, cep telefonu gibi birçok faturanızı tek seferde kredi kartı ya da banka kartıyla da ödeyebilirsiniz. Birçok hizmeti bayilere gitmeden evinize kadar sunan Faturasmart müşteri memnuniyeti için gizliliği, güvenliği, kolaylığı ve hızlılığı ön planda tutmuştur. Aynı zamanda yapacağı hizmette sınır tanımamaktadır.