Çan Su Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Çan Su Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

İnsanlar artık fatura ödemek için zaman kaybı yaşamıyor. Çünkü Faturasmart insanları bu dertten kurtarıyor. 2018 yılının Mayıs yılında aktif olarak hizmete giren Faturasmart uygulaması sayesinde insanlar zaman kaybetmeden birçok faturasını aynı anda ödeyebiliyor. Faturasmart bünyesinde çalışan onlarca kişi sayesinde işlemler ışık hızı ile gerçekleştiriliyor ve insanlar fatura öderken zaman kaybetmeyip, değerli zamanlarını başka alanlarda değerlendirebiliyorlar.

Tek Tuşla Fatura Ödeme

İnsanlar artık Faturasmart uygulamasını akıllı cihazlarına kolay bir şekilde indirerek kredi kartıyla internetten faturalarını ödeme kolaylığına sahip. Çan su fatura sorgulama işlemi yapan kişilerin sisteme giriş yapmaları yeterlidir. Sisteme giriş yapan kişiler fatura tipini ve kurum seçimini yaptıktan sonra faturanı öde seçeneği üzerinden elektrik, telefon, doğalgaz, cep telefonu, internet gibi daha akla gelebilecek birçok faturasını oturduğu yerden kolay bir şekilde ödeyebilir. Çan su fatura ödeme işlemi ortalama olarak 60 saniyede tamamlanmaktadır. Üstelik kişiler elektrik, doğalgaz ve su borcu ödeme işlemlerini Faturasmart uygulaması sayesinde 9 taksitle gerçekleştirebiliyor.

Faturasmart İle Ayrıcalıklar Sizi Bekliyor

Kişiler bu uygulama ile fatura borç ödeme konusunda sıkıntı yaşamıyor. Çünkü sisteme faturalarını kayıt eden kişilere faturanın son ödeme zamanına yakın bir sürede bilgi ve uyarı mesajı geliyor. Uyarı mesajını alan kişiler faturalarını güvenli bir şekilde sisteme abone numarası girerek ödeyebiliyor. Faturasmart sisteminin kullanıcılarına sunduğu diğer avantajlar arasında 300'e yakın firmanın faturasını tek bir tık ile ödeme kolaylığı sağlaması, faturaları müşterinin istediği taksit sayısına göre bölmesi ve kişilerin fatura sorgulama işlemlerine yardımcı olması gibi seçenekleri bulunmaktadır. Faturasmart uygulaması hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler iletişim numarası olan 0850 885 21 29 veya destek@faturasmart.com posta adresi üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçerek merak ettikleri sorulara ayrıntılı cevaplar bulabilir.