Çoruh Aksa Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Çoruh Aksa Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Ödemelerin Tamamını Aynı Siteden Yapma Rahatlığı Sayesinde Tek İşlemde Ödeme

Elektrik dağıtımı anlamında hemen hemen bütün şehirlerde hizmet veren Aksa Elektrik dağıtım şirketi 1950'li yıllardan itibaren hizmet veren kurumsal bir ağdır. Oldukça kalabalık personel sayısı ile en fazla bilinen dağıtım şirketleri arasında gelir. 30 Eylül 2010 yılı itibari ile Karadeniz'in çoğu ilinde de Çoruh ile eş zamanlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Faturaların Çoruh Aksa fatura sorgulama işlemlerini internet üzerinden yapabiliyor olmak büyük bir rahatlıktır.

Hesap ya da kredi kartı üzerinden birden fazla ödemeyi aynı anda yapmak mümkündür. Faturasmart sitesi bu açığı kapatan önemli bir sitedir. Güvenilir olmasının yanında kolay kullanımı ile herkesin kolayca fatura ödeyebileceği bir platformdur. Kredi kartıyla internetten ödeme yapabilmek için güvenilmeyen sitelerden kart bilgilerini tehlikeye atmak yerine özel olarak sadece fatura ödeme işlemleri için yapılan bir sitedir. Borç ödeme işlemleri Fatura Smart sayesinde daha kolay bir şekilde ödenerek rahat bir şekilde enerji kullanımına devam edilir.

Taksitle Anlaşmalı Kurumların Faturalarını Geniş Bir Zamana Yayarak Ödeme İmkanı

Kredi kartı ile yapılan işlemlerde taksit yapmak aylık ödemelerin düşürülmesi açısından önemlidir. Fatura Smart müşterilerine 9 taksitle fatura ödeme kolaylığı sunuyor. Elektrik faturasını öderken su borcu ödeme konusunda da işlem yapan kişi bu borcun toplamını hem tek bir kalemden öder hem de taksitlendirir. Ödeme oldukça kolaydır. Abone numarası girerek faturanın sorgulanmasının ardından kredi ya da mevduat kart bilgileri girilerek ödeme kolaylıkla tamamlanır.

Çoruh Aksa fatura ödeme işlemlerini tamamlarken saat olarak da bir zaman sınırlaması yoktur. Yirmi dört saat boyunca gece, gündüz ya da hafta sonlarında fatura ödemek bir lüks olmaktan çıkarak keyifli bir sürece dönüşecektir. Anlaşmalı olan kurumların tüm faturalarını ödemek mümkündür.