D-Smart Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın D-Smart Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Doğan Yayın Holding'in 2006 yılında başladığı çalışmaların sonucunda 10 Şubat 2007 tarihinde hizmete soktuğu dijital bir yayın platformu olan d-smart, Türkiye'de en fazla HD kanala sahip olan yayın platformlarından birisidir. 2018 ilk çeyrek verilerine göre yurt içi üye sayısı 935.122 olarak belirlenmiştir.

Faturasmart Aracılığıyla D-Smart Faturalarını Ödemek Mümkün

Sağladığı pek çok kolaylık ile faturasmart, yeni nesil fatura ödeme hizmetini internet aracılığı ile kullanıcılarına ulaştırıyor. Bu hizmetlerden birisi de d-smart fatura ödeme hizmetidir. Bu hizmetten yararlanmak için d-smart borç sorgulama işlemini yaparak var olan faturanız hakkında bilgi sahibi olabilir ve ardından site üzerinden ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle son ödeme tarihi yaklaşan faturalarınızı 60 saniyede ödeyerek hızlı bir şekilde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede çok yaygın bir kullanımı olan online ödeme seçeneklerinden birisi olan bu site kredi kartıyla işlem yapmanıza ve 12 taksitle faturanızı ödemenize olanak sağlıyor.

Tek Bir İşlem İle Birden Fazla Faturayı Aynı Anda Ödemek Mümkün

Sitenin sağladığı bir diğer kolaylık da sepete ekleyerek birden fazla faturayı aynı anda ödeyebilmeniz. Bunun için bütün fatura sorgulama ve varsa borç sorgulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra site üzerinden bu ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca görev yapan hatırlatma servisi faturalarınızın aksamaması için size yardımcı olmaktadır. Yeni nesil fatura ödemeciliği sistemi ile artık fatura ödemek için kuyruklara girmeye ya da banka üzerinden yapılacak işlemler ile zaman kaybetmeye gerek kalmamaktadır. Sitede anlaşmalı kurumlardan birisi olan D-Smart'ın faturası gibi pek çok kurumun faturasını ödemek mümkün hale gelmektedir. Ayrıca ayrı ayrı işlem yapmak yerine bu faturaların aynı anda ödenebilmesine imkan sağlaması sayesinde bu hizmet, zamandan ve mekandan büyük bir kazanç sağlamakta, bilgisayardan birkaç tık ile bu işlerin halledilmesini kolaylaştırmaktadır.