Digiturk Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Digiturk Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Fatura ödemenin en güvenli ve basit yolu olan firmamız, sahip olduğu smart uygulamaları ile sizlere üstün bir hizmet kalitesi sunmaktadır. 2018 yılı Mayıs ayından itibaren faaliyetlerini yürüten ve her geçen gün daha da büyüyen firmamız, yenilikçi yüzü ve müşteriye değer veren politikası ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Ülkemizin Her Yerine Hizmet

Türkiye'nin en geniş kapsama ağına sahip online ödeme platformu olan firmamız, tek seferde girilecek olan bilgiler ile tüm borçlarınızın kolayca ödenmesini sağlamaktadır. Ülkemizin dört bir yanından işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak tanıyan Faturasmart, teknolojik alt yapısı ile her an yanı başınızda olmaktadır.

Kolay menüsü sayesinde Digiturk borç sorgulama işlemlerinin rahatlıkla yapılabildiği sitemiz üzerinde, geçmişe yönelik tüm fatura bilgilerine ulaşılabilmektedir. Tüm bu borç sorgulama işlemleri sırasında ise, herhangi bir kimlik, kart numarası veya güvenlik kodu gibi önemli kişisel verilerin paylaşımına gidilmeyerek güven içerisinde hareket edilmektedir.

Fatura Ödemenin En Kolay Yolu

Bunlara ek olarak Digiturk fatura ödeme yapmak isteyenlere de yardımcı olmakta olan firmamız, ana menü üzerinde yer alan fatura ve kurum tipinin seçilmesi sonucunda kısa sürede ödemelerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Gerek fatura sorgulama gerekse de yatırma işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirildiği firmamızda, yaklaşık 300 kuruma ait ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca sistem üzerinden veya mobil uygulamalar aracılığıyla 60 saniyede fatura işlemlerinin yerine getirilmesini sağlayan firmamız, bu alanda sektörün lideri konumundadır.

Bunlara ek olarak Digiturk ödemelerinin yanı sıra cep telefonu, elektrik, su, doğalgaz, internet adsl gibi birçok fatura da kolaylıkla yatırılabilmektedir. Üstelik sepete ekleyerek ödeme seçeneği sayesinde, farklı kurumlara ait işlemlerin dahi tek çatıda toplanarak ödenebilmesine olanak tanınmaktadır.

Yüksek Tutarlı Faturaları Rahatça Ödeme

Kolay ödeme yöntemlerinin sunulduğu sistemimiz üzerinde kredi kartıyla ödeme imkanı sunularak, yüksek meblağlara sahip faturaların rahatça yatırılmasına olanak tanınmaktadır. 12 taksitle ödeme gibi geniş vadelerin sunulduğu firmamızda, artık faturaların oluşturduğu borç yükünden kurtulmak son derece basit hale gelmektedir.

Ayrıca son ödeme tarihi yaklaşan faturalarınızın takibinin yapılması adına pek çok uygulama da hizmetinize sunulmaktadır. Bunlar arasında yer alan hatırlatma servisi sayesinde ödeme günün yaklaştığı bilgisinde bulunulmaktadır. Bu sayede fatura ödeme işlemlerinin gecikmeden yapılması sağlanmaktadır.