Ekodaş Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Ekodaş Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Fatura işlemlerinizle ilgili ihtiyaç duyulan tüm uygulamaları ve yenilikleri bünyesinde barındıran firmamız, yetkili ödeme noktası olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.Moka Ödeme Kuruluşu ile yapmış olduğumuz temsilcilik sözleşmesi sonucunda, 2018 yılı Mayıs ayı itibariyle faaliyetlerine başlayan firmamız, güven içerisinde ödemelerinizi yerine getirerek üstün bir çalışma ortaya koymaktadır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Sadece İstanbul ile sınırlı kalınmayıp Türkiye'nin hemen hemen her noktasına ait doğalgaz, internet, su, cep telefonu, tv platformu ve elektrik borcu ödeme işlerinin yerine getirildiği firmamızda, kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerimizin yüksek gelen ödemeler karşısında zorlanmadan ödemelerini gerçekleştirebilmesi adına pratik çözümler sunulmaktadır. Kredi kartıyla internetten yatırımların yapılabileceği gibi cep telefonu ile erişimle de ödemelerin yapılabildiği firmamız, borçlarınızı uzun vadelere bölerek kapatmanıza yardımcı olmaktadır. Tek çekimin yanı sıra 9 taksitle dahi ödenebilmekte olan borçlarınız, artık sizlere yük olmaktan çıkmaktadır.

Pratik Arama Menüsü

Herhangi bir kimlik bilgisi veya kart numarası paylaşımında bulunmada Ekodaş fatura sorgulama işleminin rahatlıkla gerçekleştirilebildiği firmamızda, geçmiş dönemlere ait tüm faturaları incelemek mümkündür. Bunun için yapılması gereken tek şey tesisat ya da abone numarası girerek kolay arama menüsü üzerinden incelemelerde bulunmaktır. Ayrıca güvenli online sitemiz ve mobil uygulamalarımız sayesinde Ekodaş fatura ödeme işlemlerinin de kolayca yapılabilmesi sayesinde uzun uzadıya ödemelerle zaman kaybedilmesinin önüne geçilerek kısa sürede tüm ödemeler tamamlanmaktadır.

Farklı Firmalara Ait İşlemleri Tek Seferde Yapma

Tek bir kuruma ait ödeme işlemlerinin yapılabileceği gibi yaklaşık 300 kuruma ait ödemelerin de tek seferde yapılmasına olanak tanıyan Faturasmart, sepet uygulaması ile tüm faturalarınızı tek bir çatıda toplamaktadır. Böylece her işlemde tekrar tekrar abone numarasına girilmesine gerek kalmayarak kolayca yatırımlar tamamlanmaktadır.

Bunların dışında faturaların günü gelmeden, borç ödeme hatırlatma servisi sayesinde, aksamaların oluşmasına engel olan firmamız, sürekli işlem takibiyle uğraşmanıza gerek kalmadan sizlerin ihtiyaç duyduğu uygulamaları hayata geçirmektedir.