Elektra Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Elektra Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Faturasmart firması 2018 yılında faaliyete giren ve müşterilerine internet ortamından hizmet veren firmadır. Firma bünyesinde çalışan yüzlerce kişi sayesinde insanlar bir veya birden çok faturasını sisteme sadece abone numarası girerek ödeyebiliyor. Faturasmart firması insanların faturalarını kolay bir şekilde ödeyebilmesi için faaliyete geçmiş bir firmadır. Abone sayısı her geçen gün artan firma Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Faturasmart İle Ayrıcalıklı Olun

Saatlerce süren fatura sırası derdi artık tarih oluyor. Abone sahipleri elektra fatura sorgulama, su faturası, telefon veya internet faturası ödeme gibi işlemlerini sadece 60 saniyede internet üzerinden ödeyebiliyor. Kişiler 300 e yakın firmanın faturasını faturasmart sistemi üzerinden ödeyebiliyor. Üstelik elektra fatura ödeme veya diğer işlemler için kişilerden ekstra ücret alınmıyor. Abone sahipleri sisteme kayıt olduktan sonra borç ödeme işlemlerini istedikleri zaman yapabiliyor.

Kredi Kartına 9 Taksitle Faturalar Ödeniyor

Kişiler faturasmart sistemine kayıt olmanın pek çok avantajından yararlanabiliyor. Sistemde yer alan fatura hatırlatma seçeneği sayesinde kişilere faturanın son ödeme tarihi kısa mesajla bildiriliyor. Böylece abone sahibi herhangi bir sıkıntı yaşamadan borcunu ödeyebiliyor. Bunun dışında kişiler kredi kartıyla internetten faturalarını günün herhangi bir saatinde ödeyebiliyor. Kişiler mesai saati veya öğle tatili gibi sıkıntıları yaşamıyor. Ayrıca kredi kartı ile yapılan ödemeler 9 taksitle gerçekleştirilebiliyor.

Bütün bu avantajlar bir araya geldiğinde kişiler için internet, su, telefon veya elektrik borcu ödeme işlemleri son derece kolaylaşıyor. Üstelik faturasmart sisteminden aynı anda birden çok fatura da ödenebiliyor. Kişiler sisteme giriş yapıp ödeme yapmak istedikleri kurumu ve fatura tipini seçip ödeme bilgilerini sisteme girdiklerinde faturaları 60 saniye içerisinde ödenmekte ve ödenen faturalar anında sistemde görülmektedir. Böylece kişiler faturalarını hızlı bir şekilde öderken aynı zamanda da güven içerisinde faturalarını ödemenin mutluluğunu yaşıyor.