Elektrohat Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Elektrohat Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Firma, Mayıs 2018 yılında kurulmuştur. Teknolojinin tüm imkan ve avantajlarını kullanan firma kurulduğu günden beri müşterilerinin hiçbir şekilde sıkıntı yaşamaması için personel sayısını sürekli artırmaktadır. Bu sayede yapılan fatura ödemeleri zamanı geçmeden şirketlere aktarılarak müşterilerin gecikme zammı veya kesinti gibi olumsuzluklarla karşılaşmasının önüne geçilmektedir. Firmanın online internet sitesinde Elektrohat fatura sorgulama işlemi yapılmaktadır. Ayrıca sorgulama yaptıktan sonra Elektrohat fatura ödeme işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Sistemi

Firmanın fatura ödeme sistemini diğerlerinden ayıran birçok ayrıcalık bulunmaktadır. Site üzerinden diğer sitelerde olduğu gibi borç ödeme işlemini yapabiliyorsunuz. Ancak firmayı diğerlerinden ayıran asıl önemli nokta tüm bu işlemlerinizi 9 taksitle yapıyor olmanız. Faturalarınızı kredi kartıyla internetten öderken sitemiz SSL sertifikasıyla korunduğu için kredi kartı bilgilerinizin çalınması gibi olumsuz durumlarla kesinlikle karşılaşmazsınız.

Ödeme Adımları

Ödemelerinizi yaparken site üzerinden ödeme yapmak istediğiniz elektrik, su, doğalgaz gibi kategorileri seçerek işleme başlarsınız. Faturanızın tutarını ücretsiz olarak öğrendikten sonra örneğin elektrik borcu ödeme işlemi yapmak istiyorsanız ilgili kurumun faturasını ödeme işlemine geçiyorsunuz. Ödemeleriniz sırasında kredi kart bilgileriniz korunurken bilgilerinizi girip onayladıktan sonra bir sonraki aşamaya geçiyorsunuz. Bu aşamada ise telefonunuza güvenliğinizi sağlamak için bir işlem kodu gönderilmektedir. İşlemleriniz telefonunuza gönderilen ödeme işlem kodu girerek tamamlanmaktadır. Bu kodun gönderilmesindeki amaç kredi kartınızın çalınma olasılığının da göz önünde bulundurulmasıdır.

Alanında uzman çalışmalarıyla kısa sürede piyasada adını duyuran faturasmart firmasının bir başka özelliği ise her kurumun ödemesini tek tek seçmek yerine toplu seçim yaparak faturalarınızı tek sepette ödeme olanağını müşterilerine sunmasıdır. Böylelikle ödemenizi tek seferde yaparak zamandan kazanmış olursunuz. Firma ayrıca bilgilerinizi işlem sırasında kaydetmek isteyip istemediğinizi de soruyor ve faturalarınızı zamanında ödeyebilmeniz için fatura hatırlatma servisini kullanarak sizi bilgilendiriyor.