Eltek Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Eltek Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Günümüzde insanlar çeşitli hizmetlerden yararlanmaktadır. Sürekli olarak alınmakta olan hizmetler, hizmetten yararlanıldığı derecede ödeme yapılması amacıyla abonelikler tarafından takip edilmektedir. Abonelikler kişilerin su, elektrik, doğalgaz gibi hizmetlerden ne kadar yararlandıklarını ölçer ve kişilerin bu ölçüme göre ödeme yapmalarına olanak tanır. Bu şekilde herkes hizmetten yararlandığı derecede ödeme yapmış olur. Ancak günümüzde pek çok aboneliğin tek bir kişi veya aile tarafından üstlenilmesi gerekliliği ortaya bir kargaşa ortamı çıkarmaktadır. Bu kargaşanın çözülmesi adına çeşitli aboneliklerin tek bir platformdan takip edilebilmesi ve ödemelerinin yapılabilmesi gerekli hale gelmektedir. İşte bu platformu Faturasmart sunmaktadır.

Faturasmart Nedir?

Faturasmart pek çok aboneliğinizi takip edip bu abonelikler içerisindeki ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir platformdur. 2018 Mayıs ayıyla hizmete başlamış olan platformumuz uzman ve yeteri büyüklükteki kadrosuyla hizmet vermektedir. Sizlere internetten fatura ödeme kolaylığı sağlayan platformumuz ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bu ödeme kolaylığıyla kredi kartıyla internetten faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı aracılığıyla 9 taksitle ödeme yapmanız mümkün!

Faturasmart ile Takip Edilebilecek Abonelikler

Faturasmart aracılığıyla takibini yapabileceğiniz tüm aboneliklerin ödemelerini de gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik alanında 2M, Avel, Ekodaş, Elektra, Eltek, Enerjim, Ewe Enerji, Tek Elektrik, TT Elektrik ve Yüksel Elektrik gibi firmalardaki aboneliklerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Su alanında Buski, Afjet Jeoterman, Afyonkarahisar Su, Arhavi Su, Asat, Baski Su, Biga Su, Burdur Su, Çan Su gibi firmalardaki aboneliklerinizi takip edebilirsiniz. Doğalgaz alanında İgdaş, Agdaş, Esgaz, Gazdaş, Kırgaz gibi; telekom alanında Elektrohat, Fixnet, Netgsm gibi firmalarda bulunan aboneliklerinizi takip edebilirsiniz. Cep telefonu, Tv paltformu ve İnternet alanlarında da çeşitli firmalarda ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz Faturasmart, sepete fatura ekleme seçeneğiyle tüm faturalarınızı aynı anda ödeme imkanı da sunmaktadır.

Eltek Fatura Ödeme ve Sorgulama

Faturasmart üzerinden Ertek’te bulunan aboneliğinize ait faturaları kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bunun için Eltek fatura sorgulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Ardından Eltek fatura ödeme işlemine geçebilirsiniz. Bunun için sitemizde telefon numarası girerek aboneliğinize ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte borç ödeme işlemini tamamlamak için önünüzde engel kalmayacaktır. Faturasmart ile faturalarınızı güvenle ödeyebilirsiniz.