EWE Enerji Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın EWE Enerji Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Tüm faturalarınızı en hızlı ve en kolay şekilde ödeme imkanı

2007 yılında hizmet vermeye başlayan Ewe enerji çoğunluğu Kayseri olmak üzere Bursa ilinde de enerji hizmetini vermektedir. Doğal gaz, enerji ticareti ve hizmeti, telekomünikasyon alanlarında hizmetini sunmaktadır. Aynı zamanda doğal gaz dağıtımının yanında elektrik tedarik etme hizmetini de sunmaktadır. Ayrıca şirkette çalışan sayısı 906 kişidir. Birçok anlaşmalı kurum gibi Ewe enerji de Faturasmart ödeme servisi ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Faturasmart, elektrik, su, doğal gaz gibi birçok faturaların düzenli ve güvenli bir şekilde ödenmesini sağlayan fatura ödeme servisidir.

Faturasmart ödeme servis aracından Ewe enerji fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için siteye üyelik bilgilerinizi girerek kayıt yaptırmanız yeterlidir. Üyelik bilgilerinizi kaydettikten sonra sistemin size sunduğu tüm hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca Ewe enerji fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmek için aynı şekilde Faturasmart sistemine girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Herhangi bir faturanızın borç ödeme işlemini yapmak için de aynı işlemi yapmanız gerekmektedir. Kredi kartıyla internetten ya da banka kartınızdan güvenle faturanızı da ödemeniz mümkündür.

Tek seferde tüm faturalarınızı taksitle ödeme imkanı

Faturasmart, sayesinde faturalarınızı kredi kartı ile 9 taksitle ödemeniz de mümkündür. Ayrıca sistem üzerinden sepete tüm faturalarınızı atarak çok sayıda bir çok faturanızı tek seferde ödeme imkanı da sunmaktadır. Faturasmart sistemi üzerinden doğalgaz borcu ödeme işlemini yapmak istediğinizde sisteme girip doğal gaz borcunuzu kredi kartına taksitle ya da banka kartınızla en güvenli ve en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca cep telefonu faturanızı ya da internet faturanızı da ödemek isterseniz Faturasmart ödeme servisine girip telefon numarası girerek tek seferde ve en kısa sürede işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme aracı olarak bilinen Faturasmart birçok kurum ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Ayrıca kredi kartı ve banka kartı bilgileriniz sistemde gizli olarak tutulmaktadır.