Fırat Edaş Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Fırat Edaş Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Bayilere gitmeden internetten elektrik faturanızı ödeme imkanı

Bazı elektrik dağıtım şirketlerinin özelleştirilmesi kararından kurulan Fırat Edaş, 2005 yılında kurulmuştur. Birçok ile elektrik dağıtım hizmeti sağlamaktadır. Bu iller başta Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerini kapsamaktadır. Ülkemizdeki elektrik tüketiminin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Birçok personellerle çalışmasını sürdürerek elektrik dağıtımında en iyi hizmetini sunmaktadır. Fırat Edaş birçok anlaşmalı kurumlar gibi Faturasmart’la anlaşma yapmıştır. Faturasmart elektrik, su, doğal gaz ve cep telefonu gibi ödemelerinizi tek seferde yapabileceğiniz ödeme sitesidir.

Faturasmart’tan Fırat Edaş fatura sorgulama kısmından faturanızı sorgulayabilir ve faturanızın ödemesini yapabilirsiniz. Faturasmart’tan kolaylıkla Fırat Edaş fatura ödeme kısmından hızlı bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca Faturasmart’a üye olarak borç ödeme kısmından borçlarınızı ve yaptığınız fatura ödemelerinizi görebilirsiniz. En hızlı ve en güvenilir şekilde ödemelerinizi yapabileceğiniz Faturasmart, aynı zamanda mobil hizmet de sunmaktadır. Böylece faturalarınızı ödemek için bayilere gitmenize gerek kalmadan internetten ya da mobilden ödemenizi yapabilmeniz mümkündür.

Kredi kartına 9 taksitle tek seferde tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz

Faturasmart faturalarınızı tek seferde ödeme imkanı da sağlamaktadır. Elektrik, su, doğalgaz faturanızı sistem üzerinden sepete ekleyerek farklı faturalarınızı tek seferde ödeme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca kredi kartıyla internetten ödeme yapabileceğiniz gibi banka kartınızdan da ödemenizi yapabilirsiniz. Elektrik borcu ödeme işlemini yapmak istediğinizde sistemden bunu da gerçekleştirebilirsiniz.

Sisteme üye olduktan sonra elektrik borcu için sözleşme hesap numarası girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına 9 taksitle ödeme kolaylığı da sağlayan Faturasmart, üye olduğunuz zaman ücretsiz hizmetini de sunmaktadır. Tüm faturalarınızı en kısa sürede ve en kolay şekilde ödemek için Faturasmart’a üyelik yapmanız yeterlidir. Ayrıca tüm faturalarınızın tek seferde ödenmesi için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.