FixNet Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın FixNet Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

İnternet Ve Diğer Faturalar İçin Ödeme Ve Sorgulama İmkanı

2009 yılı itibari ile hizmet vermeye internet hizmeti sunarak başlayan Fixnet bu alanda lider markalardan birisi olmak için özenle attığı adımlarının güçlü sesleri gelecek açısından umut vericidir. Bu hizmeti alarak evinde ya da iş yerinde internet erişimine sahip olan kişiler Fi̇xnet fatura sorgulama işlemlerinin ardından fatura ödemesi yaparak hizmetin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlar. Bu ödemeleri yapmak için güvenli bir ödeme sistemine sahip site ile anlaşmalı olan tüm kurumların fatura ödemelerini yapmak için yeterlidir. Hem zaman kazandıran hem de güvenli bir ödeme yöntemi sunan bu site ile Fixnet fatura ödeme işlemi hızlıca tamamlanır.

Oturduğun Yerden Fatura Öde İstersen Taksit Yap

Yoğun iş yaşamı ve koşturmalar arasında fatura ödemeleri için zaman bulunamayabilir. Her ay farklı kart ya da hesaplardan fatura ödemesi yapanlar için otomatik ödeme vermek uygun olmaz ve fatura tutarları limit ile orantılı olmayabilir. Bu gibi nedenler sonucunda kredi kartıyla internetten fatura ödeme söz konusu olduğunda Fatura Smart müşterilerinin hizmetinde. Faturasmart kolay sistemi sayesinde internet ile çok alakası olmayanların bile ödeme yapabileceği bir düzene sahip.

Elektrik borcu ödeme ya da telefon borcu ödemesi yapmak isteyenlerin sıra beklemeden, yorulmadan, güvenli bir şekilde fatura ödeyebilmesi büyük bir keyiftir. Ödeme anında faturanın üzerinde yer alan bilgilerden abone numarası girerek ödeme yapılabilir. Eğer internet ve telefonun yanında elektrik faturası da ödenecek ise tüm bilgiler ödeme için sepete eklenir ve tek kalemde borç ödeme yapılır. Böylece kart bilgileri defalarca girilmez, onay kodu ile defalarca teyit yapılmamış olur. İşlemleri tek kalemde görmek fatura sahipleri için de büyük keyiftir. Üstelik bu konumda arzu eden kullanıcılar kredi kartlarından 9 taksitle faturalarını ödeyebilirler.