GASKİ Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın GASKİ Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Akıllı Uyarı Sistemi İle Son Ödeme Tarihini Unutmayın

25 Nisan 1989 tarihinde Gaziantep Belediyesi bünyesinde görevine başlayan Gaski fatura ödeme işlemleri için abonelerine kolaylık sunmak amacı ile online ödeme konusunda hizmet veren Fatura Smart sitesi ile anlaşmalı olan kurumlar arasında yer almaktadır. Çok sayıda çalışanı Gaziantep su ve Kanalizasyon olarak geniş bir alan içinde çalışmalarını yürüten firmanın bir Büyükşehir olması nedeni ile yoğun bir çalışma alanı olduğu unutulmamalıdır. Gaski̇ fatura sorgulama işlemleri sonrasında ödeme işlemi de kolayca tamamlanabilir.

Borç ödeme işleminde Fatura Smart sitesinin kullanılması sayesinde güvensiz sitelere kart bilgilerinin kaptırılmaması, kalabalık ödeme noktalarında zaman kaybedilmemesi, mesai saatlerine bağlı kalınmaması gibi pek çok görülmektedir. Kredi kartıyla internetten fatura ödemenin en kolay yolu olan bu yöntem sayesinde pek çok faturayı tek bir kart numarası girişi ile internetten fatura ödemek mümkün. Ödeme esnasında siteye kart bilgilerini kaydetmeden, sepete ödenecek kaç fatura var ise bilgilerini girerek ödeme esnasında sadece kart bilgileri girilerek tüm ödemeler tek bir işlem ile tamamlanır. Zaman kaybını minimuma indiren Faturasmart akıllı uyarı sistemi ile de hizmetlerin son ödeme tarihinden önce müşteriye bilgi verebiliyor.

Güvenli, hızlı ve Tüketiciye Kolaylıklar Sağlıyor

İnternetten fatura ödeme işlemleri fatura sayısının arttığı günümüzde oldukça kullanışlı bir yöntem. Sitenin güvenli olup olmadığını anlamak ise yine aynı teknoloji sayesinde çok iyi kamufle edilebilen bir art niyet olabilir. Bu nedenle Fatura Smart gibi bu alanda isim yapmış firmalar aracılığı ile ödeme yapmak mağduriyet yaratmaz. Sürprizlere yer vermeyen site telefon numarası girerek abone bilgilerine ulaşmayı sağlıyor. Fatura bilgilerine ulaşıldıktan sonra arzu edenlere 9 taksitle arzu edenlere de tek çekim ödeme imkanı veriyor. Site 24 saat açık olması nedeni ile herkese hitap ediyor.