Gazdaş Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Gazdaş Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Sistem 2018 yılının Mayıs ayında faaliyete başlamıştır. Tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini kazanmayı amaç edinen firmada birçok kurumun fatura ödemeleri yapılabiliyor. Çalışan sayısını müşterilerinin zaman kaybetmeden işlem yapması için belirli aralıklarla artıran firmada bu sebeple ödemelerin kurumlara geç aktarılması gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Örneğin firmanın internet sitesinde Gazdaş fatura sorgulama işlemini ücretsiz yapmaktasınız. Eğer faturayı ödemek isterseniz de Gazdaş firmasını seçerek Gazdaş fatura ödeme işleminizi de gerçekleştirme adımına geçebilirsiniz.

Fatura Sorgulama ve Ödeme

Firma ödeme işlemlerindeki farklılıklarından dolayı rakiplerinin önüne geçiyor ve bu üstün özellikleri sayesinde de yeni kurulmuş olmasına karşın borç ödeme yapmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Ödemelerinizi sitenin SSL sertifikası yani kredi kartı bilgilerinin üçüncü bir kişi tarafından görünmesini önleyen bir güvenlik sistemi bulunduğu için kredi kartıyla internetten ödeme işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca bu ödemelerinizi 9 taksitle ödeyerek işlem sonunda ödeme sıkıntısı yaşamamaktasınız. Alanında uzmanlaşan faturasmart firmasında elektrik, doğalgaz, su, telefon gibi temel ihtiyaçlarınızın faturalarının ödeme işlemleri yapılmaktadır.

Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Fatura ödemek için öncelikle faturasını ödemek istediğiniz kurumun çeşidini seçmelisiniz. Su, elektrik, doğalgaz veya telefon kategorilerinizi seçtikten sonra kurum seçimi yaparak ödemenize devam edebilmektesiniz. Örneğin su borcu ödeme butonuna tıklayarak kurum seçimine geçebilirsiniz. Ödemenizi yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri yoğun bir güvenlikle korunur ve çalışanlar tarafından asla görünmemektedir. Firma çalışanları danışman kodu girerek ödeme işlemlerinizi onaylamaktadır. Ödeme işleminizin ardından da kısa süre içerisinde ödediğiniz ücret ilgili kuruma aktarılmaktadır.

Diğer kurumlarda karşılaştığınız günlerce parayı elinde tutup gecikme zammı ödemenize neden olma gibi sorunlarla bu firmada karşılaşmamaktasınız. Ayrıca firma fatura bilgilerinizi kaydederseniz ödemelerinizde gecikme yaşamamanız için size fatura hatırlatma servisini de ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.