Halis Elektrik Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Halis Elektrik Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

2010 Yılından itibaren hizmet veren Halis Enerji, markasına uygun olan bir şekilde yapılanma faaliyetleri göstererek müşterilerine, elektrik enerjisini toptan satış hizmeti sunmaktadır. Kısa bir zaman içerisinde büyüme sağlayan firma bu çerçevede enerji sektöründeki yatırımlarına devam etmektedir. İşletmelerin en önemli gideri halinde olan elektrik maliyetlerinde, sunduğu avantajlarla bu kalemdeki masrafları doğrultusunda tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Teknolojinin Kurumsallığa Büyük Katkısı

Teknoloji hayatımızda her alanda olduğu gibi kurumsal hizmet veren sektörlerde de hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Halis Enerji ise teknolojiyi vatandaşa sunduğu hizmetler doğrultusunda hizmet kalitesini arttırıyor. Bu hizmetlerden biri olan halis elektrik fatura sorgulama ile İnternet üzerinden ne kadar borcumuz olduğunu öğrenebilme imkanımız var ve yalnızca öğrenme değil bununla birlikte ilgili menülerden halis elektrik fatura ödeme sisteminden borç ödeme işlemini de gerçekleştirebiliyoruz.

Üstelik bu işlemleri kredi kartıyla internetten ödeme imkanı bile sunmakta olan bu kaliteli hizmet anlayışı Faturasmart ile anlaşmalı olan bankalarla 9 taksitle ödeme imkanı sunmaktadır. Faturasmart 300 kuruluşa ait ödemesi sistemi ile kullanıcılarına büyük avantajlar sunmaktadır. Eskiden borç ödemek için ilgili kurumlardaki kuyruklarda saatlerce bekleyerek ve nakit olarak borç ödemesi yaparken, artık Faturasmart sayesinde hem İnternet'ten hızlıca gerçekleşen işlemlerle abone numarası girerek elektrik faturası ödeyebildiğimiz gibi hemde su borcu ödeme işlemi bile gerçekleştirebiliyoruz.

Karşılıklı Olarak Sağlanan Fayda

Büyümeye devam eden ve teknolojiyi sadece kendi faydası için kullanmayan Halis Enerji, müşterilerine karşı da hizmet kalitesini üst seviyelerde tutarak karşılıklı olarak olumlu fayda sağlamaktadır. Müşterilerine, toptan elektrik satışındaki sunmuş olduğu avantajlı tarifelerle enerji kalemindeki yapılan tasarruflar ve İnternet üzerinden, ilgili işlemler için kuruma gidilmesine gerek kalmadan sunulan hizmetler hakkında bilgi alınabiliyor olması ve uygulanabiliyor olması ile zamandan da kazanç olabiliyor. Kurumsal açıdan da bu sunulan hizmetler doğrultusunda tahsilatın hızlanması ve teknolojinin sağlamış olduğu avantaj olarak personel giderlerinden de tasarruf edilmesi mümkün olabiliyor.