Hatsu Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Hatsu Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Anlaşmalı olan kurumlarla fatura ödeme kolaylığı

2012 yılında kurulan Hatsu, su ve kanalizasyon işlemlerini yürütebilmek için kurulan Hatay iline hizmetini sürdürmektedir. Kullanılmış içme sularını arıtarak kullanılabilen içme suyu haline getirmiştir. Bir çık çalışan personeli bulunan Hatay iline bağlı olarak çalışan Hatsu bir çok anlaşmalı kurumlar gibi Faturasmart’la anlaşma yaparak ödemeleri Faturasmart üzerinden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapabilme imkanı sunmuştur. Faturasmart’ta su faturasını ödemek için öncelikle Hatsu fatura sorgulama kısmından borcunuzu sorgulamanız gerekiyor. Daha sonra ödeme yapmak için Hatsu fatura ödeme kısmından ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Faturasmart elektrik, su, doğal gaz ve cep telefonu gibi bir çok faturanızı tek seferde taksitle ödeme imkanı sunmaktadır.

Tüm faturalarınızı tek seferde internetten ödeme imkanı

Faturasmart faturalarınızı ödemek için öncelikle üyelik yapıp sistemden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üyelik işlemlerinden sonra borç ödeme yapacağınız faturanızı kredi kartıyla internetten ödemeniz mümkündür. Elektrik, su ve doğal gaz gibi birçok faturanızı sepetinize ekleyerek tek seferde kredi kartı ya da banka kartı ile 9 taksitle ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanız elektrik faturası ise sistemden elektrik borcu ödeme kısmına girerek ödemenizi kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca sözleşme numarası girerek ödemenizi gerçekleştirmeniz de mümkündür.

Sistemde her şey kayıtlı olup tüm yaptığınız ödemeleriniz mevcuttur. Geçmiş dönem fatura tutarınız ve ödediğiniz faturalarınız mevcut olup herhangi sıkıntı yaşadığınız zaman Faturasmart’tan sistemde ödemesini yaptığınız tüm faturalarınıza ulaşabilmeniz mümkündür. Faturasmart’tan anlaşmalı olduğunuz tüm kurumların ödemesini rahatlıkla yapabilirsiniz. En hızlı şekilde ödemenizi yapabilmeniz için bayilere gitmeye gerek kalmadan internetten Faturasmart sistemine girerek ye de mobilden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ev ya da iş yeri faturalarınızı Faturasmart’tan ödemeniz çok kolay olacaktır.