Himnet Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Himnet Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

2018 yılından beri online olarak bir çok faturanızı hem sorgulama hem de ödeme imkanını tanıyan adresimiz, ülke genelinde geniş bir hizmet ağı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Abonesi olduğunuz Himnet fatura sorgulama işlemlerini saniyeler içerisinde yapabilir ve güncel borç miktarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda hemen tek bir tıkla Himnet fatura ödeme işlemlerinizi de saniyeler içerisinde yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

Bütün Faturalarınızı Tek Bir Sepette Ödeyebilirsiniz

Bundan sonra aylık olarak faturalarınızı ayrı yerlerde ödemek zorunda değilsiniz. Çünkü biz en hızlı şekilde borç ödeme işlemlerinizi yapabilme fırsatını da tanıyoruz. Kullanmakta olduğunuz banka kredi kartıyla internetten bir kaç basit işlemle gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik farklı faturaları yalnızca bir sepet içinde toplayarak hemen toplu ödeme yapma imkanını da değerlendirebilirsiniz. % 100 güvenilir ve garanti koşulları altında asla tereddüt duymadan hizmet alabilmenin ne denli olası olduğunu da böylelikle anlayabilirsiniz.

7 Gün 24 Saat Ödeme Yapabilme Olanağı

Listenizin en tepesinde yer vereceğiniz faturasmart platformu artık günün her saniyesinde borçlarınızı kapama ayrıcalığını da göstermektedir. İstifade edebileceğiniz hizmet kategorilerimizden birisinin su borcu ödeme başlığı olduğunu da ifade etmek isteriz. Bulunduğunuz şehir de hizmet veren firmayı işaretleyerek ve abone numarası girerek hemen güncel tutarı görebilir ve ödemelerinizi anında yapabilirsiniz.

Kredi Kartına 9 Ay Taksitli Ödeme Avantajı

Bütçenizi sarsmamak ve daha esnek ödemeler yapabilmeniz içinde 9 taksitle kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz banka kredi kartlarını kullanarak 9 aya yayılan ödemeleri düşük komisyon oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. İster bilgisayar isterseniz de cep telefonlarınız üzerinden gerektiği her an ödeme işlemlerinizi gizlilik ilkeleri çerçevesinde yapabileceğiniz yerdesiniz. Türkiye'nin en kapsamlı ve geniş fatura ödeme noktası olan sitemizle memnun kalacağınız bir karar vermenin de keyfini doyasıya çıkaranlar arasında olabilirsiniz.