Hiznet Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Hiznet Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

FaturaSmart Hakkında

FaturaSmart 2018 yılının Mayıs ayında kurulmuş olmakla birlikte bir tür fatura ödeme noktasıdır. FaturaSmart'ı kullanarak Hiznet fatura sorgulama yapabildiğiniz gibi online bir şekilde Hiznet fatura ödeme işlemini gerçekleştirilebilir. FaturaSmart'ın sunduğu 3D hizmetiyle kredi kartıyla internetten fatura ödemesi güvenle gerçekleştirilebilir. Yaklaşık 300 kuruma ait faturaları faturasmart üzerinden güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Faturalarınızın ödeme günü geldiğinde, faturasmart ödeme gününüzü hatırlatma servisi üzerinden verdiği hizmetle hatırlatır.

Herhangi bir markaya ait internet borç ödeme işlemi için adsl fatura ödeme seçeneği seçilir. İnternet borcu ödemesini kredi kartı ile gerçekleştirecek olan kişi isterse 9 taksitle ödeyebilir. Faturalar sepete eklenir ve eğer istenilirse faturaların hepsinin ödemesi toplu olarak gerçekleşir. Üye olunduktan sonra sisteme giriş yapılarak doğal gaz, internet, elektrik faturası sorgulaması yapılarak, ödenmesi gereken toplam borç ödeme tutarı gözükmektedir. 9 ay taksitle ödeme imkanı neredeyse Türkiye genelinde FaturaSmart ın verdiği bir hizmettir.

Ödeme İşlemleri

FaturaSmart'ın sunduğu hizmetle eve veya iş yerine gelen tüm faturaları 60 saniye gibi kısa bir zamanda bir site üzerinden ödemesi güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Son derece güvenli olan bu ortam özel güvenlik hizmetleri ile güvenceye alınmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizin yanı sıra kişisel bilgilerinizde üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta ve ele geçirilmesi önlenmektedir. Ana sayfa üzerinde bulunan fatura sorgulama butonuyla ödemenizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FaturaSmart'ın sunmuş olduğu son derece hızlı ve güvenli sistemden faydalanmak için yapılması gereken ilk işlem üye olmaktır. Son derece basit işlemlerle üye olduktan sonra fatura tipinizi seçmeniz, seçmiş olduğunuz faturanın hangi kuruma ait olduğunu işaretlemeniz, ödenmesi gereken toplam tutarı da inceledikten sonra faturanızda bulunan hizmet numarası girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sistem bu kolaylıkları size sunmak için üye olmanızı beklemektedir.