İdeal elektrik Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın İdeal elektrik Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Fatura ödemek son zamanlarda insanlar için büyük bir dert durumunda. Çünkü insanlar güvenilir bir şekilde faturalarını ödeyememekten şikayet etmekte. Üstelik fatura ödeme merkezlerinde fatura ödemek için sıra beklemek zorunda kalan abone sahipleri günlerinin büyük bir bölümünü bu kuyruklarda geçiriyordu. Ancak Faturasmart uygulaması sayesinde fatura ödemek için sıra bekleme derdi tarihe karışıyor.

Faturasmart Nedir? Ne Zaman Faaliyete Geçti?

Faturasmart uygulaması 2018 yılının Mayıs ayına hizmete giren bir uygulamadır. Bu uygulama bünyesinde yüzlerce çalışan bulunmaktadır. Kişiler sisteme kayıt olduktan sonra abone numarası girerek faturalarını kısa süre içinde ödeyebiliyor. Üstelik kredi kartıyla internetten ödeme seçeneği sayesinde kişiler fatura merkezine itmek zorunda kalmıyor istedikleri ortamlardan bir tıkla borç ödeme işlemlerini yapabiliyor.

Faturasmart Uygulaması Avantajları

Kişiler ideal elektrik fatura sorgulama veya faturalarını ödemek için Faturasmart uygulamasını tercih edebilir. Faturasmart uygulaması bünyesinde elektrik, su, telefon, Adsl, doğal gaz ve daha birçok kuruma ait faturalar kolay bir şekilde ödenmektedir. İdeal elektrik fatura ödeme işlemi veya diğer faturaların ödeme işlemi için kişilerin sisteme giriş yaparak kurum ve fatura tipi seçimini yapmaları yeterlidir. Kurum ve fatura tercihinden sonra ödeme işlemi onaylanarak faturalar ödenmiş olur. Üstelik kişiler faturalarını 9 taksitle ödeme seçeneğine de bu uygulama sayesinde sahip olabilirler.

Bunun dışında kişiler sisteme faturalarını ve son ödeme tarihlerini kayıt ederek su borcu ödeme, elektrik borcu ödeme veya diğer faturalarını ödeme işlemleri sırasında son ödeme tarihlerini kaçırmamış oluyor. Çünkü sistem otomatik olarak abone sahiplerine uyarı mesajı göndermektedir.

Faturasmart uygulaması sayesinde kişiler birçok avantajdan yararlanarak faturalarını kısa süre içinde ve güvenli ortamlarda ödeyebilirler. Bunların dışında kişiler bu uygulamadan yararlanarak geçmişe yönelik faturalarını da 60 saniye gibi kısa bir süre içinde ödeyebilirler.