İGDAŞ Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın İGDAŞ Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

2018 Mayıs ayı itibari ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme tarafından hazırlanan 6493 sayılı kanuna istinaden yapılmış temsilcilik sözleşmesi ile hizmet sunmaktayız. Platformumuz üzerinden birçok farklı faturayı aynı sepete toplayarak tek seferde ödeme yapabilme imkanı sunulmaktadır. Aynı zamanda ödemelerinizi kredi kartıyla yapabilir, 9 taksitle ödeyerek avantaj sağlayabilirsiniz.

Borç Sorgulama

7/24 hizmet veren sistemde internet üzerinden ya da mobil uygulama sayesinde tesisat numarası girerek ya da abone numarası üzerinden sorgulayabilirsiniz. Geçmiş dönemlere ait sorgulama yapabilir, faturalarınızı takip edebilirsiniz. Abone numarasını girerek İgdaş fatura sorgulama yapılabilmektedir.

Farklı Faturaları Tek İşlemle Ödeme

Teknoloji sayesinde sizlere hizmet veren Faturasmart ile birçok farklı kuruma olan borç ödeme işlemleri aynı sepete toplanarak tek seferde ödeme yapılabilmektedir. Ödeme sırasında, elektrik borcu ödeme gibi birçok farklı işlemi aynı anda sepette toplayabilirsiniz. Bu şekilde aylık ödeme yapılan faturaların tutarı da görülmüş olmaktadır.

Taksitle Fatura Ödeme

Sepetteki tüm faturalar tek tek tutarlarıyla birlikte gözükmekte, istenirse toplam tutar üzerinden taksitle ödeme yapılabilmektedir. Taksitle ödeme seçeneği, bir fatura için de uygulanabilmektedir. Taksit işlemi tüm kredi kartları için geçerlidir. Tek seferde sepetteki işlemlerinizi kredi kartıyla internetten ödeyerek zaman kazanırsınız. Online platformu kullanarak istediğiniz zaman faturalarınızı kolayca ödeme imkanı sunulmaktadır. Ayrıca, ödemiş olduğunuz faturaların e-posta yöntemi ile dekontları gönderilmektedir.

Güvenli midir?

3D güvenli ödeme seçeneği kullanıldığından kartlarınız güvendedir. 3D ödeme yönteminde şifre girmek zorunludur ve banka tarafından kayıtlı olan cep telefonuna mesajla tekrar 2. bir şifre iletilir. Bu işlem sayesinde kart kullanımı güvenli hale gelmektedir. Kişisel verilerin korunması ilkesi verilerinizin 3. bir kişiyle paylaşılmasına izin vermemektedir. Yapılan işlemlerin, özel şifreleme tekniği sayesinde 3. kişilerin eline geçmesi engellenmektedir.

Yetkili fatura ödeme noktası güvencesiyle kolay, hızlı ve 9 taksit avantajıyla faturalarınızı ödeyebilirsiniz.