İzsu Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın İzsu Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Faturasmartla faturalarınızı çok kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz

İzmir büyük şehir belediyesinin su ve kanalizasyon işlemlerini yürütmek amacı ile kurulan İzsu, 1987 yılında kurulmuştur. Her türlü su kaynaklarının işlemlerini yürüten İzsu, birçok tesisat kurarak bölgede yaşayan halkın su ihtiyacını karşılamaktadır. İzsu su ve kanalizasyon işletmelerini alıp bunların bakımını da yapmaktadır.

Ayrıca kullanılan suların geri dönüşümünü sağlayarak ve yağmur sularının birikmesini sağlayıp su tesislerini kurmak için birçok proje gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu yağmur sularını halkın yaşadığı yerlerden uzaklaştırarak halkın güvenliğini sağlamaktadır. İzsu faturasmart ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Faturasmarttan i̇zsu fatura sorgulama kısmından su faturanızın borcunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca su faturanızı ödemek istediğinizde faturasmart sistemine girerek su faturası kısmını seçip i̇zsu fatura ödeme kısmından ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturasmart birçok kurumlarla anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Birçok kurumla anlaşmalı olarak çalıştığı için tüm faturalarınızı faturasmart sistemi üzerinden tek seferde ödeyebilirsiniz.

Tüm faturalarınızı tek seferde ve 9 taksitle ödeme imkanı

Su faturası, elektrik faturası ve ya doğalgaz borcu ödeme işleminizi de faturasmarttan tek seferde yapabilmeniz de mümkündür. Hemen faturasmart sistemine girerek elektrik, su doğalgaz faturanızı sistemden sepetinize ekleyip aynı anda birçok faturanızın borç ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sistemden faturalarınızı ödemek istediğinizde ister kredi kartıyla internetten ister banka kartınız ile ödemenizi yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapabildiğiniz gibi ödemenizi 9 taksitle de yapabilirsiniz.

Ödeme yapmak istediğiniz fatura için sisteme girip faturanızı seçip ve abone numarası girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturasmartta ödeme yapmak çok kolay ve hızlıdır. Ödemenizi yapmak oldukça kısa sürmektedir. Faturasmarttan işlemlerini yapabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekir. Üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra istediğiniz işlemi en kısa, en güvenli ve en hızlı sürede yapabilirsiniz. İşlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.