Kargaz Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Kargaz Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Bayilere gitmeye gerek kalmadan internetten fatura ödeme sistemi

Çorum ilinde kurulan Kargaz, 2005 tarihinde doğal gaz dağıtım bölgesi olarak kurulmuştur. Doğal gazda müşterinin güvenini sağlayarak, belirli bilinç içinde çalışmak ve elde edilen kaynakları çok verimli kullanmak amacı ile kurulmuştur. Faturasmart ‘ın birçok kurumla anlaşması olduğu gibi Kargaz'la da anlaşması vardır. Faturasmart elektrik, su, doğal gaz, internet ve cep telefonu faturalarının tek noktada ödendiği sistemdir.

Faturasmart'tan Kargaz fatura sorgulama işlemini yapmak için öncelikle sisteme üyelik bilgilerinizi girerek kayıt yaptırmanız gerekiyor. Üyelik kaydınızı yaptıktan sonra fatura ödeme servis aracı olan Fatursmart’a giriş yaparak Kargaz fatura ödeme işleminizi en hızlı ve en kolay şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartıyla internetten birçok fatura ödemenizi gerçekleştirmeniz de mümkündür. Herhangi bir faturanızı ödemek istediğinizde Faturasmart’a giriş yaparak ücretsiz bir şekilde borç ödeme işlemini yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile taksit yaparak bir çok faturanızı tek seferde ödeme imkanı

Fatura ödeme servisi olan Faturasmart, faturalarınızı kredi kartı ya da banka kartı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme imkanı da sunmaktadır. Faturasmart sayesinde kredi kartı ile ödemenizi 9 taksitle yapabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden internet borç ödeme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Sistemden müşteri kodu girerek anında ödemenizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda sistem üzerinden sepetinize bir çok fatura ekleyerek tüm faturalarınızı tek seferde ödeme imkanı da sunmaktadır.

Fatura ödemek için bayilere kadar gitmenize gerek kalmadan anında kolay bir şekilde ödemenizi sistemden yapabilirsiniz. Faturasmart birçok firma ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi en güvenilir şekilde saklamaktadır. Bu yüzden kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi istediğiniz zaman rahatlıkla girebilirsiniz. Faturasmart üyelik bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamaktadır.