KKTC Telekom Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın KKTC Telekom Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

FaturaSmart Hizmetleri

Hizmetlerimizin başında KKTC telekom fatura sorgulama unsurları yer almaktadır. Buna göre geçmişte yer alan tüm faturalarınızın online olarak takibini yapabilir ve buna göre bir ödeme metodu geliştirme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda 2018 yılında BDDK ile profesyonel düzlemde gerçekleştirdiğimiz temsilcilik sözleşmesi ile birlikte sizlere sunduğumuz borç ödeme unsurları kredi kartına 9 taksitle olacak şekilde yeniden ayarlanmıştır.

Elinizde hangi fatura olursa olsun ödemelerinizi herhangi bir ayrım yapmadan, deyim yerindeyse bir çırpıda ödeme kolaylığını sizlere sağlıyoruz. Buna göre tesisat numarası girerek hem su hem doğal gaz faturalarınızı sadece dakikalar içerisinde ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Tüm faturaları tek noktada birleştirerek sizlere zamandan tasarruf sağlıyoruz. Bundan önceki zamanlarda her fatura için ayrı ayrı abone numarası girmeniz gerekirken artık faturasmart farkı ile birlikte tüm farklı faturalarınızı tek giriş yaparak kolayca halledebilirsiniz.

FaturaSmart Avantajları

Sizlere sunduğumuz avantajlardan ilkini doğalgaz borcu ödeme ayrıcalığı oluşturmakta. Buna göre kredi kartınızı kullanarak ve taksitlere istediğiniz gibi bölerek faturalarınızın ödemelerimi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Beklemek yok, tek tek abone numarası girişi yapmak yok! Aynı zamanda sizlere hatırlatma servisleri de sunmaktayız. Buna göre günü gelen ya da geciken tüm faturalarınızı sizlere uyarıcı olarak göndermekteyiz. Bu sayede hiç vakit kaybetmeden kredi kartıyla internetten ödemelerini gerçekleştirebilir ve faizi ile birlikte KKTC telekom fatura ödeme ihtimalinden kurtulabilirsiniz.

9 taksitten başlayan imkanlarımız sizlere kredi kartı olmak şartıyla 12 takside kadar limit tanımakta. Bu sayede ödemelerinizi kendi bütçenize göre planlama ve yeniden yapılandırma ayrıcalığına da sahip olmaktasınız. Güvenli ödeme noktalarımız ile birlikte hizmetinizde yer almaya devam ediyoruz. Hızlı, pratik ve tamamen modern dünyanın arz talep unsurlarına bağlı bir merkezde faturalarınızı tek noktada ve taksitle ödemek için kurumlarımıza bekliyoruz.