NetGSM Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın NetGSM Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Yeni nesil fatura ödeme dönemi denince akla FaturaSmart gelmektedir. Akıllı fatura ödeme adı verilebilecek bu hizmeti sağlayan Fatura Smart ile internetten borç ödeme işlemlerini kolayca gerçekleştirmek mümkündür. Günümüzde fatura ödeme işlemi kredi kartıyla internetten ödeme ile kolaylamış olsa da Fatura Smart daha kolay ve hızlı seçenekler sunmaktadır. Fatura öderken sadece sözleşme numarası girerek yani kimlik numarası, ad ve soyad gibi özel bilgilere ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca Fatura Smart üzerinden su, internet, elektrik, doğal gaz, cep telefonu, TV aboneliği gibi farklı faturaları ödeme imkanı vardır.

Akıllı Sepet

Fatura Smart Mayıs 2018'den itibaren kanun ve yasalara uygun biçimde çalışmalarına başlamıştır. Fatura Smart'ın amacı borç ödeme işlemini insanlar için en zahmetsiz hale getirmektir. Bu yönde de Akıllı Sepet özelliğini ön plana çıkarmaktadır. Bu özellik sayesinde birçok faturayı size ait tek bir sepette toplayabilir ve tek bir çekimde ödeyebilirsiniz. Oldukça büyük kolaylık sağlayan Akıllı Sepet özelliği zamandan tasarrufu ayağınıza getirmektedir.

Kredi kartıyla borç işlemlerinizi tamamlarken 9 taksitle ödeyebilir ya da kendinize uygun diğer bir taksit seçeneğini seçebilirsiniz. Ayrıca aylık olarak fatura ödeme bildirimi alabilirsiniz. Böylece hiçbir faturanızı kaçırmamış olursunuz.

Netgsm Fatura Ödeme

300 firma ile işbirliği içerisinde bulunan FaturaSmart ile NETGSM fatura ödeme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Bunun için öncelikle NETGSM fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilir, fatura tutarını önceki borç ve faizleriyle birlikte görüntüleyebilirsiniz. İnternet borç ödeme sayfasında ise kredi kartı bilgilerinizi girerek son adımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kısaca Fatura Smart ile hem birkaç faturayı birden ödeyebilir, hem taksitlendirme imkanından faydalanabilir, hem özel bilgilerinize gerek kalmadan ödemeyi tamamlayabilir, hem de aylık fatura bildirimi alabilirsiniz. Tüm bu işlemleri güvenlikten yana hiçbir problem olmadan halledebilirsiniz.