ODAŞ Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın ODAŞ Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Artık günümüzde tüm işlemler internet üzerinden yapılmaya başlandı. Akıllı telefon ve internetin insanların hayatında daha çok yer almaya başladıkça bazı kolaylıklar da beraberinde gelmeye başlamıştır. Eskiden elektrik, su, telefon faturaları gişelerden ödenirken bugün internetin olduğu her yerde online olarak kredi kartıyla internetten kolayca borç ödeme kolay hale gelmiştir. Bu kolaylık hiçbir zaman kısıttı olmadan 7/24 olarak gerçekleşmektedir. Ödeme sıkıntısı yaşayabilecek müşteriler için günü gelen faturalar kredi kartına 9 taksitle sıkıntı yaşanmadan kolay şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm bu kolaylıkları Faturasmart aracılığıyla gerçekleştirile bilinir.

FaturaSmart'ın Sunduğu Hizmetler

Tüm faturalar tek bir noktadan kolaylıkla ödenmesine aracılık etmektedir. Günü gelen faturalar hatırlatma servisiyle bilgilendirilir. Faturalar kredi kartıyla ödenebildiği gibi taksit ile de ödemeler yapılabilmektedir. Telefon faturasını kolaylıkla ödeyebilmek için ilgili fatura telefon numarası girerek online üzerinden kredi kartıyla ödenebilmektedir.

ODAŞ Ödemeleri

Elektrik, su, telefon ve doğalgaz markalarının yanı sıra ODAŞ elektrik ödemeleri de fatura smart aracılığıyla yapılabilmesi mümkündür. Odaş fatura sorgulama işlemleri bu platform üzerinden sorgulanabildiği gibi Odaş fatura ödeme imkanlarından yaranılmaktadır.