Osmaniye Su Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Osmaniye Su Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Osmaniye de fatura ödeme sistemi artık çok kolay! Fatura ödeme işlemlerinizi en hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Osmaniye su fatura sorgulama ve ödeme hizmeti veren Faturasmart ödeme merkezi sistemi sayesinde online olarak ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hizmet veren ödeme istemi ile borç ödeme, borç sorgulama ve geçmiş dönemlere ait faturalarınıza ulaşmanız çok kolay. Üstelik kredi kartıyla internetten yapılan ödemelerinizi 9 taksitle taksitlendirebilirsiniz.

Sisteme Nasıl Giriş Yapılır?

Osmaniye su fatura ödeme işlemlerinizi online olarak hızlı bir şekilde yapabilmek ve internetten fatura ödemesi yapmak için https://www.faturasmart.com giriş yapmanız gerekir. Sisteme giriş yaptıktan sonra abone numarası girerek adınıza kayıtlı olan faturaları görebilirsiniz. Abone numarası ile yapılan girişlerde, her defasında fatura üzerinde bulunan tesisat numarası gibi zorlayıcı bilgileri girmenize gerek kalmaz. Ayrıca birden fazla kuruma ait faturaları sepete ekle seçeneği seçerek tek seferde ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartıyla internetten yapılan ödemelerinize 9 taksite varan taksitlendirme avantajlarından faydalanarak ödeme yapabilirisiniz.

Faturasmart Nedir?

Faturasmart 2018 yılının Mayıs ayında hizmet faaliyetlerine başlamış yetkili fatura ödeme merkezidir. Son teknolojiler ile internet ortamında kurmuş olduğu ödeme sistemleri ile diğer ödeme merkezleri arasında fark yaratmaktadır. BDDK tarafından bildirilen 6493 sayılı ödeme kuruluşları yasası gereğince gerekli yetki ve izinleri alarak, faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurum bünyesinde çalışan tecrübeli personelleri ile fatura ödeme yükünüzden kolayca kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Diğer fatura ödeme merkezlerinden farklı olarak 300 kuruma ait farklı fatura seçimleri yapılarak tek seferde ödeme imkânı sunmaktadır. Bu sayede fatura ödemesi yaparken, geçmiş döneme ait faturalarınızı da sorgulamanız mümkün. Osmaniye su fatura ödeme diğer fatura ödeme işlemlerinizi hızlı ve pratik olarak istediğiniz anda kolayca yapabilmeniz için https://www.faturasmart.com sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.