PolGaz Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın PolGaz Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Fatura sorgulama işleminizi ve fatura ödeme işleminizi en hızlı şekilde yapabilirsiniz

Doğal gaz dağıtımı amacı ile kurulan Polgaz, 2005´te yapılan ihale sonucunda lisans alarak doğal gaz dağıtım hizmetini Ankara´nın ilçesi olan Polatlı´ya sunmaktadır. 2006´da ise 30 yıl boyunca doğal gaz dağıtım izni verilmiştir. Polgaz ilçenin doğal gaz ihtiyacını karşılayarak doğal gaz dağıtımını hala daha devam ettirmektedir. Polgaz doğal gaz abonelerine kolaylık sunarak fatura ödemelerini bayilere gitmeden Faturasmart üzerinden fatura ödemelerini sağlamıştır. Birçok kurum gibi Polgaz´da Faturasmart’la anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Faturasmart internet üzerinden fatura ödeme işlemini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Tek seferde bir çok faturayı ödeme imkanı sağlamıştır. Faturasmart üzerinden ödeme yapmak için öncelikle üye bilgilerinizi girdikten sonra kayıt işleminizi tamamlamanız gerekiyor. Kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra sisteme giriş yaparak ücretsiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Faturasmart´tan Polgaz fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmek için Faturasmart sistemine girip sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Yine aynı şekilde Polgaz fatura ödeme işlemini gerçekleştirmek için sisteme giriş yapıp ödemenizi yapabilirsiniz. Faturasmart banka kartıyla ödeme ve kredi kartıyla internetten ödeme yapabilme imkanı da sunmaktadır. banka kartı ve kredi kartı bilgilerinizi sistemde gizli tutmaktadır.

Bayilere gitmeden internet üzerinden fatura ödeme kolaylığı

Faturasmart sisteminde faturanızın tüm geçmişte ödeme tutarları sistemde kayıtlı olarak tutulmaktadır. Ayrıca borç ödeme tutarınız da sistem üzerinde kayıtlıdır. Faturasmart kredi kartına 9 taksitle ödeme imkanı da sunmaktadır. Sistem üzerinden su borcu ödeme, elektrik borcu ödeme, doğal gaz borcu ödeme işlemlerinizi en kolay ve en kısa sürede yapabilirsiniz. Su borcunuzu öderken abone numarası girerek ödemenizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Faturasmart sistem üzerinden sepete fatura ekleyerek farklı kurumdan olan bir çok faturanızı tek seferde ödeme imkanı da sunmaktadır. Bayilere gitmeden Faturasmart sistemi üzerinden faturanızı tek seferde ve en hızlı şekilde ödeyebilirsiniz.