SASKİ Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın SASKİ Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

İnternetten en hızlı şekilde fatura ödeme kolaylığı sağlar

1995 yılında bakanlar kurulu kararı ile kurulan Saski, Samsun ilinin su ve kanalizasyon işlerini yürütmektedir. Saski içme suyunu en iyi hale getirerek insanların su ihtiyacını karşılamaktadır. Yağmur ve kullanılmış olan suların belirli bir yerde birikmesini önleyerek il merkezlerine girmesini engellemiştir. Faturasmart’la anlaşması olan Saski de internet üzerinden ödeme yapmanızı sağlayarak kolaylık sağlamıştır. Faturasmart fatura ödeme servisi olup sistem üzerinden birçok faturayı alnı anda ödeme imkanı sağlamaktadır.

Faturasmart üye olmak için üyelik bölümünden gerekli olan bilgilerinizi girerek üye olabilirsiniz. Sisteme üye olduğunuz zaman Faturasmart ‘ın tüm servislerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Faturasmart’tan Saski fatura sorgulama kısmından borç sorgulamasını yapabilirsiniz. Ayrıca Saski̇ fatura ödeme işleminizi de yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda faturalarınızı kredi kartıyla internetten ödeyerek bayilere gitmeden işleminizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Faturanızı öderken borç ödeme kısmından işleminizi yapabilmeniz de mümkündür. Faturasmart’ın sunduğu su borcu ödeme kısmından su faturasını da ödeyebilirsiniz.

Faturanıza ödeme talimatı vererek en hızlı şekilde ödeme imkanı sunmaktadır

Faturasmart kredi kartı ve banka kartı ile de ödeme imkanı sunmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi en güvenli şekilde saklamaktadır. Faturasmart sayesinde kredi kartına 9 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda elektrik, su, doğal gaz ve internet faturası gibi bir çok faturanızı sepete atarak farklı alan faturalarınızı tek seferde ödeme imkanı da sunmaktadır.

Aynı zamanda faturanızı ödemek istediğinizde faturadaki abone numarası girerek de ödeme işlemini yapabilirsiniz. Aynı anda bir çok faturayı ödeme imkanı sunan Faturasmart bir firma ile anlaşarak bir çok kişiye hizmetini vermektedir. Bayilere gitmeye gerek kalmadan internetten en kolay ve en hızlı şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz ve yanı zamanda ödediğiniz tüm faturalara buradan bakabilirsiniz. Ayrıca faturalarınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.