ŞUSKİ Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın ŞUSKİ Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Tek işlemle tüm faturalarınızı zaman kaybetmeden ödemeniz mümkündür

Su ve kanalizasyon alanında hizmet veren Şuski, 2014 yılından itibaren Şanlı Urfa iline hizmet vermektedir. Şanlı Urfa belediyesine bağlı olan ŞUSKi, bağımsız tüzel kişilik olarak hizmetini sunmaktadır. Şuski'nin asıl görevi kullanılmış olan suların geri dönüşümünü sağlayarak tekrardan kullanılabilecek hale getirmektir. Özellikle yağmur sularının birikmesini önleyerek ilin güvenliğini sağlar. Şehrin içme suyu ihtiyacını karşılar.

Fatura borcunu öğrenmek için internetten Şuski̇ fatura sorgulama kısmından öğrenebilmek mümkündür. Ayrıca faturanızı ödemek için hesabınızdan ya da kredi kartınızdan şuski̇ fatura ödeme kısmından ödemenizi yapabilirsiniz. Bu ödemeleri aynı anda ve daha kolay yapabilmek için Faturasmart sitesinden yapmak da mümkündür. Yapacağınız ödemeyi güvenle yapmanızın yanında hızlı olması da avantajdır. Faturasmart sitesine ücretsiz üye olarak ödemenizi taksitle ve güvenle yapmak mümkündür. Güvenmediğiniz sitelerden yaptığınız kredi kartı ile ödemelerinizi Faturasmart sitesinden kredi kartıyla internetten kolaylıkla yapılmaktadır. Borç ödeme işlemlerini daha rahat bir şekilde ödemek için faturasmart’tan yapmanız daha hızlı ve kolaydır.

Ödemelerinizi taksitle yapma imkanı

Faturasmart müşterilerine ödemelerini kredi kartına 9 taksitle ödeme yapma imkanı da sunmaktadır. Su faturasını ödeyeceğiniz zaman elektrik borcu ödeme kolaylığı da sağlayarak ikisini de tek seferde ödeme imkanı sağlar ve ikisini de taksitlendirme imkanı sağlıyor. Tek yapmanız gereken ödeme yapacağınız kalemi seçip abone numarası girerek kredi kartı bilgilerini de girmenizle işleminizi güvenle ve hızlı bir şekilde tamamlamaktır. Ayrıca fatura ödemesi yaparken zaman sınırlaması yoktur.

İstediğiniz saatte istediğiniz faturanızın borcunu ödemeniz mümkündür. Ödeme yapmak için su bayisine ya da elektrik bayisine giderek zaman kaybetmenize gerek yoktur. Anlaşmalı olan tüm kurumların ödemesini yapabilmeniz mümkündür. Bir çok kurumla anlaşmalı olan faturasmart sunduğu güvenilir ve kolay ödeme imkanı ile müşterilerini memnun etmektedir.