Tek Elektrik Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Tek Elektrik Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Yükselen Bir Değer Tek Elektrik

Kgm Enerji olarak 2013 yılında kurulan firma yenilikçi anlayışı ile Tek Elektrik olarak bir yıl içerisinde çok fazla abone sayısına ulaşarak sektörün lideri konumuna yükselmiştir. Kurumlar arasında yenilikçi anlayışa sahip olarak abonelerine özel kampanyaları sitesi üzerinden sunarak gelişmeyi süreklilik haline getiren bir yapıda yoluna devam etmektedir. Firmaların farklı ödeme noktaları ile anlaşması neticesinde ödemelerin online olarak yapılması mümkün hale gelir. Faturasmart ile anlaşarak müşterilerinin ödeme yapmasını daha pratik bir hale getiren Tek Elektrik güçlü ve yenilikçi yapısını bu şekilde de açıkça göstermektedir.

Tek elektrik fatura sorgulama işlemi bu site aracılığı ile yapılır. Aynı zamanda Tek Elektrik fatura ödeme işlemi tamamlanacaktır. Borç ödeme işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Bu nedenle dağıtım şirketleri abonelerinin mağduriyet yaşamaması adına önceden sitenin kontrolünü yaparak sonrasında anlaşma yaparlar. Kredi kartıyla internetten yapılacak olan bu ödemelerde müşterilerin pek çok faturayı aynı anda ödemesi tek bir işlem ile mümkün olmaktadır. Su borcu ödeme işlemi esnasında Tek elektrik fatura ödeme işlemine ait olan bilgiler de ekrana girilir ve sepete atılan tüm fatura bilgileri tıpkı bir alışveriş gibi tek bir kalemde ödenir. Üstelik Fatura Smart bu alanda daha da ileri giderek bu faturaları 9 taksitle ödeme imkanı vermektedir.

Ödeme Hızı ve Ödeme Şekli

Faturaları ödemek oldukça kolaydır. Bu kolay işlem sırasında faturanın üzerinde yer alan abone numarası girerek çıkan fatura sayısına göre arzu edilen tutarın ya da birden fazla tutar var ve hepsi ödenmek isteniyor ise tamamının ödenmesi gerçekleştirilir. İşlem çok kısa sürer. İnternetten üzerinden yapılacak olan alışverişlere açık olan bir kredi kartı ya da bir nakit kart ile ödeme işlemi tamamlanır.