TT Elektrik Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın TT Elektrik Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Günümüzde topluma çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bahsedilen hizmetlere elektrik, su, doğalgaz, internet örnekleri verilebilir. Bu hizmetleri kişilerin, hizmetlerden yararlandığı derecede ödeme yapması gerekmektedir. Bu durum kişilerin aldığı hizmetlerin miktarının kontrol edilmesini gerekli kılınmıştır. Alının hizmetlerin kontrolü abonelikler aracılığıyla sağlanmaktadır. Abonelikler, kişinin aldığı hizmet karşılığındaki bedelin belirlenmesini sağlamaktadır. Ancak alınan pek çok hizmet olduğundan abonelikler bir kargaşa ortamı oluşturmaktadır. Bu kargaşa ortamının çözülmesi adına çeşitli aboneliklerin tek bir platform üzerinden kontrol edilebilmesi ve borç ödeme yapılabilmesi gerekmektedir. Günümüzde bu platformu Faturasmart kurmuştur. Faturasmart, çeşitli aboneliklerinizin ödemelerini gerçekleştirebileceğiniz ortak bir fatura platformudur. 2018 Mayıs ayında hizmet vermeye başlamış olan kurumumuz, yeteri büyüklükteki uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Faturasmart aracılığıyla çeşitli kurumlar için ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturasmart ile Ödeyebileceğiniz Faturalar

Faturasmart ile elektrik alanında 2m, Avel, Çoruh Aksa, Ekodaş, Elektra, Eltek, Enerji ve Odaş gibi kurumlara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Su alanında Arhavi Su, Asat, Baski Su, Biga Su, Burdur Su, Çan Su, Gaski, Hatsu, Hopa Su, İzsu, Konya Su, Saski ve Şuski kurumlarına yönelik ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz alanında İgdaş, Agdaş, Akmercan, Esgaz, Gazdaş, İzmirgaz, Kargaz, Kırgaz, Polgaz, Toros Gaz ve Udaş kurumlarına olan doğalgaz borcu ödeme işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Telekom alanında Türk Telekom, Elektro Hat, Fixnet ve Netgsm gibi kurumlara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Cep telefonu alanında Turkcell ve Türk Telekom, Tv platform alanında Türksat'a olan ödemelerinizi yapabilirsiniz. Diğer yandan, faturasmart ile çeşitli kurumlara internet fatura ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Faturasmart’ta tüm bu ödemelerinizi 9 taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

TT Elektrik Faturası Ödeme

Faturasmart ile tt elektrik fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için abone numarası girerek sitemimize giriş yapmanız gerekmektedir. Girişinizi yaptıktan sonra tt elektrik fatura ödeme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca faturasmart, faturaları sepete ekleme özelliğiyle çeşitli faturaları aynı anda kredi kartıyla internetten ödeme imkanını da sunmaktadır.