Turkcell Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Turkcell Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Turkcell Türkiye'de kurulmuş bir Dünya markasıdır. İletişim ve teknoloji alanında bireysel ve kurum olarak müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Turkcell 1994 yılından beri müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Sabit ve mobil şebeke, data, internet, TV gibi pek çok hizmeti bir arada görebileceğiniz kurumsal bir şirkettir. Zamanla kendini geliştirerek yurt dışına da yatırım yapmayı başaran Turkcell Kıbrıs, Ukrayna, Belarus ve Almanya gibi pek çok ülke ile de anlaşma yapmıştır ve hizmetlerine bu ülkelerde de devam ediyor. Türkiye'de yer alan geniş hizmetini yurt dışında da kullanan Turkcell amaç olarak müşterilerine en yüksek kalitede en hızlı iletişimi hedefliyor. Turkcell web hizmetleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Bu site üzerinden Turkcell fatura sorgulama, fatura ödeme ve ayrıntılı bilgi edinme gibi pek çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

FaturaSmart ile Turkcell Fatura Sorgulama

Fatura ödeme işlemlerinin yanı sıra sitemiz üzerinden faturanızın kesilip kesilmediğini de öğrenebiliyorsunuz. Bunun işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle sitemizde 'Fatura Sorgula' bölümüne gitmeniz gerekiyor. Daha sonra fatura tipini seçiyorsunuz. Elektrik, su, doğalgaz, telekom, TV platformu, internet, cep telefonu ve diğer ödemelerinizden birini fatura tipi olarak seçiyorsunuz. Turkcell için telekom tipini seçiyorsunuz. Ardından kurumunuzu seçiyorsunuz. Daha sonrasında da telefon numarası giriyorsunuz ve Turkcell fatura sorgulama döküman bilgileri ekrana yansıyor.

Fatura sorgulama işleminden sonra eğer ödeme yapmak istiyorsanız kredi kartınızı bilgilerinizi ve taksit seçeneklerini seçmeniz gerekiyor. Turkcell, İzmirgaz, Hatsu gibi pek çok büyük markayı bir arada bulunduruyoruz. Sadece telefon faturanızı ödeme işlemini değil Turkcell superonline için de fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

FaturaSmart ile Turkcell Faturalarınızı Ödemek Artık Çok Kolay

Turkcell faturalarınızı sunmuş olduğumuz hizmet üzerinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Cihaz kampanyalarından yararlandıysanız ve faturanız bu sebeple yüksek geliyorsa bu durumda da taksitlendirme işlemi yapıyoruz. Faturaya yansıyan miktara göre taksit seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Turkcell faturalarınızı ödeyebilmeniz için Turkcell fatura ödeme telefon numarası bilgilerini doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Ardından da işleminiz aşamalar halinde gerçekleştiriliyor.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden isterseniz kredi kartı ile isterseniz de tek çekim olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Faturalarınızı 12 aya varan taksit seçenekleri ile de ödeyebiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz bu ödemeler 24 saat içerisinde kurumunuza tarafımızdan otomatik olarak yansıtılıyor.

Farklı Kurumların Faturalarını Tek Seferde Ödeme İmkanı

Faturaların tek tek ödenmesi oldukça zahmetli bir iştir. Aynı zamanda da kurumların bu faturaları taksitlendirme yapmayıp tek seferde ödenmesi isteği vermesi kullanıcıları ve müşterileri çoğu zaman zor duruma sokuyor. Beklenmeden gelen yüksek bir fatura aniden bütçenizi yüksek oranda sarsabiliyor. Ancak bütün bu sorunların artık bir çözümü var. FaturaSmart sayesinde artık beklenmeyen yüksek faturalar, ödenemeyen faturalar artık sorun haline gelmiyor.

Ödeme seçenekleri ve bütün kurumların tek bir yapı altına toplanması ile fatura ödeme işlemlerinin işkence haline gelmesine bir son veriliyor. Elektrik, su, telekomünikasyon gibi farklı kurumların faturalarını tek bir sepette toplayarak toplu taksitlendirme ya da tek seferde ödeme imkanını elde ediyorsunuz. Böylelikle kurumların internet sayfalarına tek tek girmeden tek bir kanal üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda da taksitlendirme avantajı da elde ediyorsunuz. Yüklü gelen telefon, internet gibi pek çok faturanızı taksitlendirme imkanı sunarak rahat bir şekilde ödemenizi sağlıyoruz. Böylelikle faturalarınızı zorlanmadan ödeme imkanına sahip oluyorsunuz.

FaturaSmart Ödeme İşlemleri Sırasında İstenen Bilgiler

Ödeme işlemleri sırasında sizden bazı bilgiler istiyoruz. Ödemek istediğiniz fatura tipine göre sizden istenen bilgiler de değişiklik gösteriyor. Bu bilgilerin istenme amacı ise hem faturanızın doğruluğunu kontrol etmek hem de sizi güvence altına almak için oluyor. Bizlerle paylaşacağınız telefon numaranız, kart bilgileriniz ve TC kimlik numaranız tamamen sizin güvenliğiniz için isteniyor ve üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaştırılmıyor. Ödeme işlemlerinizde sizlere ayrıntılı fatura dökümü belgesini e-posta olarak yolluyoruz. Eğer mail olarak alamazsanız müşteri hizmetlerimiz size her türlü yardım ve desteği veriyor.

Ödeme yöntemlerimizde çeşitli güvenlik işlemlerini kullanıyoruz ve aynı zamanda site güvenliğine de son derece önem veriyoruz. 3D ödeme yöntemi ile banka kartı ve kredi kartı ile yaptığınız her türlü ödeme güvenlik altına alınıyor. Bu sayede de hem müşteriler hem de şirketler güvenlik kalkanı içine alınıyor. Aynı zamanda da web sitemiz SSL sertifikası vardır. Bu sayede de özel şifreleme yöntemi ile bilgiler 3. şahısların eline geçmiyor.