Türk.net Fatura Ödeme & Anında Borç Sorgulama

Doğalga Fatura
Faturasmart tüm faturalarınızı
Video Lorem İpsum
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Kampanyalar
Smart Servisler

FaturaSmart'ın Türk.net Borcu Ödeme Servisi Nasıl Çalışır?

Fatura Tipini Seç
Kurum Seçimini Yap
Faturanı Öde

Türk.net'i tamamız gerekirse 1996 yılından beri 22 yıldır vermiş olduğu telekomünikasyon hizmetleri ile Türkiye'nin en köklü firmalarından birisidir. Daima yenilikçi ve cesur adımlar atarak müşterilerine sunduğu hizmetlerle ezber bozan bir yaklaşım içerinde bulunuyor. Farklı yaklaşımlarla birlikte geliştirdikleri bu vizyon iletişim sektöründe yalınlık, müşteri odaklılık ve yenilikçi bir anlayışla fark yaratan bir operatör olmak.

Teknolojinin Sağladığı Hizmet Kolaylığı

Türk.net yalnızca vermiş olduğu son kullanıcı İnternet erişimi ve operatör hizmeti ile değil. Hizmet sonrası fatura ödeme ve tahsil etme yöntemlerinde de müşterilerine bu farklı hizmet anlayışından fayda sağlamaktadır. Büyük bir çevrim içi ödeme kuruluşu olan Faturasmart ile anlaşması olan ve bünyesindeki yaklaşık 300 kuruluşa pratiklik ve hızlı işlem açısından da fayda sağlamaktadır.

Faturasmart ile turk.net fatura sorgulama işlemi yapıldığı gibi turk.netfatura ödeme işlemi de yapılabilmektedir. Faturasmart ‘ın sunmuş olduğu avantajlardan birisi ise internetten fatura ödeme yöntemleri arasında ilgili menüden abone numarası girerek karşımıza gelen ekranda borç ödeme işlemi yapabiliyor olmasıdır. Yalnızca bu hizmetle kalmayan Faturasmart ‘ın sunmuş olduğu avantajlar arasında anlaşmalı olan bankalar kredi kartıyla internetten ödeme yapılabildiği gibi 9 taksitle olan seçeneğe kadar vade uygulanabilmektedir. Böylelikle müşterinin de bütçesi zorlanmamış olmaktadır.

Kuruluşlar ve Müşteri Birlikte Kazanıyor

Müşteri memnuniyeti önemini yüksek öncelikli olarak tutan Türk.net bu konudaki ilkelerini hiç taviz vermeden uygulamaya devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti daima birbiriyle doğru orantıda ilerlemektedir. Türk.net ve Faturasmart ‘ın vermiş olduğu bu hizmetler, müşterilerini de olumlu yönde memnun etmektedir. Müşteriler eskiden fatura ödemek için bankalar veya ödemenin yapılacağı kuruluşlarda uzun saatlerce sıralar beklerken artık bütün işlemlerini çevrim içi verilen bu hizmetler sayesinde gerçekleştirebiliyorlar ve zamandan tasarruf edebiliyorlar. Kurumlar ise bu kaliteli sistem sayesinde hem müşterisine zaman kazandırarak hem de kendi tahsilat süresini hızlandırarak gelecekte yapacakları yatırımlar için finansal kaynak oluşturmakta daha aktif bir süreçten faydalanmış olmaktadır.